Woda Kokosowa 100%

WK

Nowy produkt

Skład:
Woda kokosowa 100%

Pojemność: 500 ml

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

Poznaj moc wody kokosowej

Butelka wody kokosowej wystarczy na cały dzień - miej ją zawsze przy sobie i popijaj małymi łyczkami. Możesz dodać do niej odrobinę ogórka lub świeżych ziół takich jak bazylia czy mięta.

Woda kokosowa dostarcza ok. 20-27 kcal/100ml, w tym 3,1g cukru. Dla porównania w tej samej objętości napoju izotonicznego Oshee znajduje się 5,7g węglowodanów, w tym 4g cukrów, w Isostarze 6,7g.

Naturalny izotonik prosto z natury

Na korzyść wody kokosowej przemawia fakt, że nie zawiera dodatku cukru (zawarty w niej cukier jest naturalnie występującym w owocach). Przemysłowe napoje dosładzane są glukozą, często również syropem glukozowo-fruktozowym. Jak wiemy, napoje izotoniczne zawierać powinny od 4 do 8% węglowodanów, dlatego woda kokosowa charakteryzuje się niskim ich udziałem.

Warto zatem używać wody kokosowej podczas mniej intensywnych lub krótszych treningów, nie wymagających dużej regeneracji zasobów energetycznych, bądź też w okresach delikatnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Wartość energetyczna: 20-27 kcal/100g

Wybierając nasze produkty, masz pewność, że dbasz o swoje zdrowie.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

opinia

Uwielbiam ten sok kokosowy! Jak ktoś lubi kokosy to ten mu naprawdę posmakuje! Czysta woda kokosowa- niepodrabialna! Odstawiłem kawę i wodę i piję tylko wodę kokosową, super1!