Tłoczenie soków na zimno - ColdPress

Tłoczenie soków na zimno - ColdPress

Wyciskanie soków to popularna metoda wydobywania cennych składników z owoców, warzyw, a nawet ziół. Warto jednak wiedzieć, że przy korzystaniu z tradycyjnych sokowirówek i wyciskarek znaczna część dobroczynnych substancji zostaje bezpowrotnie stracona. Z tego powodu w SPORTFOOD korzystamy z zupełnie innej technologii produkcji soków. 

Wyciskając nasze soki oczyszczające, korzystamy z wynalezionej w USA technologii produkcji soków ColdPress. Pozwala to na zachowanie pełni wartości odżywczych przerabianych na sok składników. Daje to też naszym sokom naturalne wartości – wspaniały smak i aromat bez żadnych polepszaczy.  

Zalety COLDPRESS

Metoda wyciskania soków na zimno z wstępnie rozdrobnionych owoców i warzyw, za pomocą specjalnej prasy hydraulicznej, daje niezwykłe korzyści. Dzięki technologii ColdPress jesteśmy w stanie wyciskać soki z owoców i warzyw do końca, wydobywając z przerabianych składników to, co najlepsze. 

Niska temperatura typowa dla metody ColdPress sprawia, że zachowane zostają wszystkie cenne składniki z owoców i warzyw, które dzięki temu znajdują się w naszych sokach. Podczas produkcji nie tracimy witamin czy mikroelementów, dzięki czemu nasze soki oczyszczające są tak zdrowe i wartościowe. 

Prócz tej korzyści, najważniejszą z zalet tej metody jest fakt, iż uzyskiwane w ten sposób soki są w pełni naturalne. Mają smak owoców, ich naturalną słodycz i aromat. W naszych produktach nie znajdzie się więc barwników, sztucznych aromatów oraz ani grama cukru. Dzięki temu są jeszcze bardziej zdrowe i dietetyczne. 

Do zalet technologii produkcji soków naturalnych ColdPress bez wątpienia należy też zaliczyć piękny wygląd naszych soków. Są one klarowne, mają doskonałą konsystencję, przez co prezentują się jeszcze bardziej smakowicie, a ich picie jest prawdziwą przyjemnością.

Soki Cold Press - SportFood

Wyciskane przez nas z użyciem specjalnej metody naturalne soki to pełnia zdrowia, składników odżywczych oraz fantastycznego smaku owoców i warzyw. Są idealne do diety odchudzającej, oczyszczającej i dla zachowania zdrowia. Polecamy je w ramach diety sokowej lub zamiast soków zawierających cukier i sztuczne substancje.  

Polecane produkty