Bądź świadomy, PIJ SOKI COLDPRESS i regularnie oczyszczaj organizm!

Bądź świadomy, PIJ SOKI COLDPRESS i regularnie oczyszczaj organizm!

Świadomość wypływu zdrowego odżywania na nasze zdrowie i samopoczucie, ciągle wzrasta! Jeśli ciągle szukasz zdrowych rozwiązań, jak jeszcze lepiej zadbać o swój organizm- ten artykuł jest dla Ciebie :)

Dlaczego warto pić soki COLDPRESS?

Soki są świetnym uzupełnieniem codziennej diety. W procesie tłoczenia sok zostaje oddzielony od pozostałej części warzywa czy owocu. Dzięki temu jest bardzo szybko trawiony, a witaminy i mikroelementy natychmiast przedostają się krwiobiegu. W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób, jako rezultat niewłaściwego sposobu odżywiania, ma znaczne problemy z trawieniem i przyswajaniem wielu pokarmów oraz zawartych w nich składników odżywczych. Jak sobie z tym radzić? Wyciskając sok wydobywamy wszystkie witaminy, minerały, enzymy i inne składniki odżywcze zamknięte pomiędzy i wewnątrz włókien błonnika. Dzięki temu uzyskujemy jeden z najłatwiej strawnych pokarmów jaki tylko może istnieć. W zasadzie jedyną rzeczą, jaką organizm musi zrobić to wchłonąć go przez ścianki jelit oraz dostarczyć tak uzyskane składniki odżywcze do oczekujących na nie komórek.

Szybki i skuteczny sokowy zastrzyk..

U zdrowej osoby pełny proces przetrawienia owoców i warzyw zajmuje od jednej do nawet kilkunastu godzin, w zależności od tego co jedliśmy w trakcie i przed posiłkiem. Soki natomiast, dzięki wcześniej wymienionym właściwościom, przyswajane są bardzo szybko dając nam szybki zastrzyk składników odżywczych. Ma to niebywałą zaletę w przypadku osób, które stosują świeżo wyciskane soki w jako wsparcie przy leczeniu różnego rodzaju schorzeń.

Czy wiesz, że trawienie jest najbardziej energochłonnym procesem zachodzącym w organizmie? Proces ten stanowi 60% zużywanej przez przeciętną osobę dziennej energii. To wszystko tłumaczy! Gdy zaczynamy się zdrowiej odżywiać i jemy więcej lekkostrawnych pokarmów nagle odczuwamy przypływ sił i większą witalność. Soki to bardzo lekkostrawny produkt, który do procesu trawiennego zużywa minimalną ilość energii!

20 marchewek w 10 minut?

Trudno jest nam sobie wyobrazić zjedzenie 20 marchewek w 10 minut w celu dostarczenia sobie zawartych w nich witamin i minerałów, ale wypicie soku z takiej ilości nie stanowi większego problemu! Czy to oznacza ogromną konkurencję dla sztucznych suplementów? Tak! Nawet proszek zawarty w rozpuszczalnej kapsułce nie wchłania się tak szybko! Tak duża przyswajalność witamin do naszego organizmu ma wpływ na cały układ immunologiczny- wspiera go, tak aby mógł obronić nasz organizm przez chorobami i sezonowymi wirusami!

Młodość pod sam korek..

Soki COLDPRESS to także ogromne źródło antyoksydantów, które, jak naukowcy już wielokrotnie udowadniali w swoich badaniach, wstrzymują proces starzenia. Jak działają antyoksydanty? Antyoksydanty inaczej nazywane przeciwutleniaczami czy też antyutleniaczami jest to grupa związków mająca zdolność do zatrzymywania reakcji chemicznych spowodowanych działaniem wolnych rodników, na skutek których cierpią zdrowe komórki organizmu. Antyoksydanty swoim działaniem, wychwytują wolne rodniki. Stąd nawyk regularnego picia soków COLDPRESS z roślin zawierających duże ilości tego składnika odżywczego pomoże zachować młodość na dłuuuugi czas :)

Aby nasz organizm czerpał jak najwięcej korzyści z dobroczynnego wpływu soków tłoczonych metodą COLDPRESS najlepiej spożywać je regularnie. Samodzielnie- jako zamiennik zdrowego posiłku w ciągu dnia oraz w diecie- jako detox dla całego organizmu. Jak widać korzyści picia soków jest naprawdę wiele, a to tylko kilka z nich!

Przekonaj się sam.

Polecane produkty