Dieta sokowa w Warszawie

Dieta sokowa w Warszawie

Jedyna taka dieta sokowa w Warszawie!

Firma SPORTFOOD to projekt, który powstał z ogromnej pasji do zdrowego odżywiania i stylu życia. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w Warszawie, a teraz możecie zamówić nasze produkty do każdego zakątka Polski. Nasze flagowe produkty to świeże i sycące soki, które tworzymy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Nad wartościami odżywczymi stoi sztab dietetyków i technologów, natomiast za smakiem – szefowie kuchni.

Soki COLD PRESS Warszawa

Na podstawie naszych soków stworzyliśmy diety sokowe. Dieta sokowa SPORTFOOD to jedyna taka dieta sokowa w Warszawie. Nasze produkty są tworzone przy pomocą metody COLD PRESS, czyli tłoczenia na zimno. Cały ten proces polega na miażdżeniu warzyw i owoców za pomocą specjalnych pras hydraulicznych, a następnie rozdrabnianiu ich zimnym się ostrzem. Jak widzicie – wszystko odbywa się w niskiej temperaturze. Dzięki temu zabiegowi mamy pewność, że soki zachowują wszystkie cenne składniki odżywcze, takie jak: witaminy, minerały, przeciwutleniacze, błonnik.

Detoks sokowy – dlaczego warto wybrać SPORTFOOD?

Ponieważ nasze detoksy sokowe są jednymi z najlepszych na rynku. Mają czyste składy i są tworzone od podstaw przez nas, czyli ludzi pełnych pasji. Do produkcji naszych soków nie dodajemy żadnych konserwantów, wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników czy nawet wody! To tylko owoce, warzywa i dodatek superfoods, takich jak sezam, mleko kokosowe, algi czy węgiel aktywowany.

SPORTFOOD – detoks sokowy w Warszawy

Jeżeli mieszkasz w Warszawie i szukasz niezawodnej diety sokowej to dobrze trafiłeś. Mieszkańcy dużych miast często skarzą się na brak czasu związany z pracą zawodową oraz nieprzestrzeganiem diety. Detoks sokowy od SPORTFOOD to świetne rozwiązanie, które pomoże wrócić na „właściwe tory” i przestawić organizm na 5 regularnych i mniejszych posiłków w ciągu dnia. Po diecie sokowej SPORTFOOD poczujesz się lekko i odzyskasz energię.

Detoks sokowy w weekend

Detoks sokowy na terenie Warszawy dostarczamy prosto pod Twoje drzwi od poniedziałku do soboty. Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły! Zachęcamy do włączenia naszych soków jako dodatek do codziennej diety. Zapewniamy zastrzyk witamin, minerałów, antyoksydantów, błonnika i przepysznego smaku.

Pozdrawiam,

Agata
dietetyk SPORTFOOD

Polecane produkty

Polecane posty