W przeciwieństwie do innych rzeczy które w naturze znaczenia nie mają, kolor zdecydowanie je ma! Mowa tu oczywiście o życiodajnym kolorze ZIELONYM

W przeciwieństwie do innych rzeczy które w naturze znaczenia nie mają, kolor zdecydowanie je ma! Mowa tu oczywiście o życiodajnym kolorze ZIELONYM

Zielone soki są doskonałym sposobem na porcję warzyw i owoców w diecie, na wzbogacenie swojego menu o nowe smaki ale przede wszystkim o składniki odżywcze.

Zielony sok co w nim znajdziemy i dlaczego jest tak cenny dla naszego organizmu?

Jego główną zaletą jest bardzo duża zawartość chlorofilu. Znajduje się on w każdej roślinie i bierze czynny udział w reakcji fotosyntezy czyli w produkcji tlenu. Wszelkie badania na ten temat potwierdzają jednoznacznie- TAK, chlorofil ma pozytywny wpływ na ludzki organizm. Dlaczego? Podobnie jak witaminy A, C, E ma działanie neutralizujące na wolne rodniki, które to uszkadzają zdrowe komórki. Bardzo dobrze oczyszcza naszą krew w toksyn, stymuluje układ odpornościowy, oczyszcza jelita oraz wykazuje działania detoksykacyjne na wątrobę. 

Zielone soki w naszej ofercie:

Wieczna Młodość

Sen o Mojito

Wehikuł Czasu

Szczególnie dużo zielonych roślin i przygotowanych z nich soków powinny spożywać osoby, które pracują w miejscach z ograniczonym dostępem światła słonecznego - w biurach i fabrykach, a także osoby narażone na przemęczenie i stres. Najlepszymi naturalnymi źródłami chlorofilu są: lucerna, młode listki pszenicy i jęczmienia, zielone części: brokułów, kalafiora, rzepy, kalarepy, rzodkiewek, naci pietruszki i selera, a także jarmuż, szpinak, liście kapusty włoskiej, pekińskiej, rzeżucha, mniszek lekarski i pokrzywa.

Dlaczego stawiamy na nasze ZIELONE SOKI?

Rozmawiając z Wami na codzień, wiemy jak trudno w dzisiejszych czasach dbać o regularne spożywanie wartościowych posiłków. Liczy się wygoda i przede wszystkim łatwa dostępność produktu! Co z tym zrobiliśmy? Wszystko co najcenniejsze zamknęliśmy w butelce! Nasze 500 ml zielonego soku dziennie zdecydowanie poprawi samopoczucie i doda energii. To bardzo prosty przepis na szybką poprawę wyglądu skóry i samopoczucia.

Polecane produkty