Perły Rynku dla SPORTFOOD

Perły Rynku dla SPORTFOOD

Moi Drodzy,

Jest nam bardzo miło poinformować Was o naszym wspólnym sukcesie, który jest ukoronowaniem prawie 4-letniej obecności SPORTFOOD na polskim rynku.

Od kilku lat wspólnie dokładamy wszelkich starań, żeby nasza marka była na rynku postrzegana jak najlepiej. Stale udoskonalamy produkty, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy głęboko przekonani o naszej silnej pozycji na rynku, dlatego kilka miesięcy temu postanowiliśmy poddać się ocenie specjalistów z branży FMCG, czego efektem był nasz udział w prestiżowym badaniu rynku produktów spożywczych, jakim są PERŁY RYNKU FMCG.

W jury tego konkursu od lat zasiadają tuzy polskiego rynku detalicznego branży spożywczej, prezesi największych firm, właściciele sieci handlowych i liderzy zespołów zakupowych, którzy przyznają nagrody dla najlepszych produktów. W tym roku konkurencja była wyjątkowo silna, tym bardziej jesteśmy dumni, że w takim towarzystwie zdeklasowaliśmy konkurentów i zgarnęliśmy czołowe nagrody!

SPORTFOOD to teraz modna marka, która jest odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby Klientów. A dzięki temu, że wykazujemy się elastycznością, udaje nam się proponować coraz to nowe rozwiązania. Wciąż zmieniamy się zarówno w propozycjach samych składów dań, sposobie ich pakowania czy kompletacji składników, ale również mocno rozwijamy nowoczesny park maszynowy. Wykorzystując nowe rozwiązania technologiczne zapewniamy optymalne terminy przydatności do spożycia naszych produktów bez użycia konserwantów i wzmacniaczy smaku. Niezmienna zostaje jednak jakość wykorzystywanych surowców, sposób podania z wykorzystaniem estetycznych technik prezentacji dania i jego wartość odżywczych.

Jesteśmy przekonani, że Złote Perły dla SPORTFOOD (I miejsce) dadzą nam więcej sił i pomogą rozwijać się jeszcze szybciej. Z naszej strony obiecujemy jeszcze bardziej dbać o produkt i o obsługę klienta, która jest niezwykle ważna.

Mamy nadzieję, że Wy również podzielacie nasz entuzjazm i podobnie, jak my z nadzieją patrzycie w przyszłość.

Życzymy sobie podobnych sukcesów w przyszłości z Waszym udziałem, bo bez Was nie mogłoby się udać!

Gratulujemy i dziękujemy!

SPORTFOOD Team

Polecane produkty
 • Szybki podgląd
  68,90 zł Dostępny

  Skład zestawu: 5 soków o poj. 500 ml. Soki w zestawie: Piękna Skóra, Święty Spokój, Szczupła Talia, Wieczna Młodość, Eliksir Miłości.

  68,90 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  224,00 zł Dostępny

  Skład zestawu: 15 soków o poj. 500 ml,3 wody kokosowe 100%. W zestawie 10 smaków soków: Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturalny Izotonik, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodość.

  224,00 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  594,00 zł Dostępny

  Skład zestawu: 35 soków o poj. 500 ml,14 wód kokosowych 100%. W zestawie 12 smaków soków: Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturtalny Izotonik, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Zdrowe Serce, Płaski Brzuch, Wieczna Młodość. W dniach 2.04 - 6.04 dostawa pierwszej części diety 7-dniowej nie...

  594,00 zł
  Dostępny