ZIMOWA NOC CZYLI CZARNY KOKTAJL

ZIMOWA NOC CZYLI CZARNY KOKTAJL

Dzisiejszy artykuł będzie o pewnym niesamowitym węglu. To fenomenalny i naturalny produkt. Węgiel drzewny inaczej zwany aktywowanym.  Co to jest węgiel aktywowany, jakie ma właściwości i dlaczego znalazł się w składzie jednego z naszych pysznych soków Sportfood

ZIMOWA NOC czyli sok który swój kolor zawdzięcza obecności węgla aktywnego powstającego z torfu i łupin kokosa oraz drewna. Dodatkowo w jego składzie znajdziecie daktyle, cynamon, jabłko, śliwkę i płatki owsiane. Posiada ogromne właściwości oczyszczające, dlatego my polecamy go w ramach DETOXU. Dzięki połączeniu węgla z witaminą C mamy szansę wyleczyć swój organizm szybko z nawet z dużego zatrucia alkoholowego czyli tzw. potocznie.. kaca! 

DLACZEGO TAK DZIAŁA?

Jak powiem że węgiel jest tajemniczy, to będzie to bardzo trafne.

Do dnia dzisiejszego za bardzo nie wiemy dlaczego węgiel jest tak skuteczny. Drobinki węgla drzewnego posiadają wiele szczelin oraz malutkich pęknięć do adsorpcji różnych cząstek materii, gazów, białek, substancji chemicznych i leczniczych. To dzięki temu jest on tak szybki w oczyszczaniu naszego organizmu. Soki z aktywowanego węgla mają posłużyć wszystkim, którzy chcą przeprowadzić detoks organizmu. Na ich piciu, a zatem na usuwaniu toksyn, zyskiwać ma zarówno ogólne samopoczucie, jak i stan włosów, skóry i paznokci. 

Sam węgiel aktywowany świetnie sprawdzi się w poniższych przypadkach :

– wzdęcia jelitowe

– wrzody skórne

– usuwanie toksyn z krwi (w chorobach nerek i wątroby)

– usuwanie trucizn

– skaleczenie i stłuczenia (okłady z węgla)

– zapalenia oczu (okład z węgla)

– zatrucie naftą i benzyną

– zatrucie płynami do czyszczenia

Polecane produkty