Chwasty na talerzu

Chwasty na talerzu

Kiedy warzywa i owoce drożeją w zatrważającym tempie, łąka za miastem może być prawdziwą skarbnicą zdrowych roślin, z których możesz skomponować swoją pyszną sałatkę lub orzeźwiający koktajl. Trudno uwierzyć, jak wiele jest jadalnych chwastów, które nie tylko wyśmienicie smakują i są zdrowe, ale mają także mnóstwo zastosowań kosmetycznych, domowych, czy leczniczych.

Czytaj więcej

Jak nie przybrać na wadze w święta?

Jak nie przybrać na wadze w święta?

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, który zakorzenił się w naszej kulturze na dobre. Wspólne spędzanie czasu z rodziną, długie rozmowy i biesiadowanie to tylko niektóre elementy tych kilku magicznych dni. Świąteczne stoły w polskich domach zazwyczaj aż „uginają” się od nadmiaru jedzenia. Zgodnie z tradycją, należy spróbować każdej z 12 potraw… Nie jest to ani zdrowe ani dietetyczne.

Czytaj więcej

Dieta sokowa w Warszawie

Dieta sokowa w Warszawie

Na podstawie naszych soków stworzyliśmy diety sokowe. Dieta sokowa SPORTFOOD to jedyna taka dieta sokowa w Warszawie. Nasze produkty są tworzone przy pomocą metody COLD PRESS, czyli tłoczenia na zimno.

Czytaj więcej

Sirtuiny mają moc!

Sirtuiny mają moc!

Dieta SIRT według założeń to nie tylko sposób na redukcję masy ciała, ale także styl odżywiania, który należy stosować przez całe życie. Dlaczego dieta zyskała taką popularność? Ponieważ białka Sir są niezwykle interesującym odkryciem w kontekście odchudzania, zdrowia i wyglądu. Dieta SIRTFOOD - wskazówki, porady, zasady.

Czytaj więcej

Detoks sokowy po wakacjach

Detoks sokowy po wakacjach

Detoks sokowy po wakacjach. Wakacje to czas rozpusty, braku ograniczeń w jedzeniu i piciu, spożywaniu posiłków o nieregularnych porach dnia. Nic w tym dziwnego, w końcu wakacje to wakacje i nikt od Was nie wymaga skrupulatnego liczenia kilokalorii i przestrzegania rygorystycznych diet.

Czytaj więcej

Showing 1 to 5 of 66 (1 Pages)