DIETA 3 DNIOWA

D3

Nowy produkt

Skład zestawu:

15 soków o poj. 500 ml,
3 wody kokosowe 100%.

Dostawy realizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki na terenie całej Polski.

Więcej szczegółów

224,00 zł brutto

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

Na czym polega 3 dniowa dieta sokowa?

Trzy dni wystarczą, żebyś poczuła różnicę! Nasza 3 dniowa dieta sokowa składa się ze starannie dobranych soków, które dodadzą Ci energii na każdy dzień. Kuracja sokowa polega na tym, iż zamieniasz nudne posiłki na kolorowe soki pełne witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.

Ty zamawiasz, a my dostarczamy Ci zestaw soków oczyszczających, które wystarczą Ci na 3 dni kuracji. Potem możesz już tylko podziwiać efekty jakie przyniesie Ci oczyszczenie organizmu. Poczujesz się pełna energii, a przyspieszony metabolizm w znaczący sposób wspomoże utratę wagi.

A jeśli 3 dni to dla Ciebie za mało, by w pełni oczyścić swój organizm, sprawdź też naszą 7-dniową dietę sokową.

Dla kogo jest 3 dniowa kuracja sokowa

Jeśli chcesz w świadomy sposób zadbać o swój organizm to ta kuracja sokowa jest właśnie dla Ciebie! W skład tej 3 dniowej diety wchodzą smaczne soki, które w naturalny sposób poprawią funkcjonowanie Twojego ciała. Dodatkowo pomogą Ci utrzymać piękną i szczupłą sylwetkę. Dlatego 3 dniowa terapia sokowa jest też dla tych, którzy próbują zrzucić zbędne kilogramy. Przecież nie ma przyjemniejszej metody na odchudzanie niż dieta sokowa, która będzie pysznym zamiennikiem tradycyjnych posiłków.

Korzyści z terapii sokowej

Dlaczego warto postawić na naszą 3 dniową dietę? Bo terapia sokowa to najlepszy sposób na szybkie oczyszczenie organizmu. Nie tylko pozbywamy się toksyn z naszego organizmu, ale także dostarczamy mu niezbędnych składników odżywczych.Taka bomba witaminowa to najlepsze co możesz zafundować swojemu organizmowi. Kuracja sokami to pierwszy krok do tego, by wzmocnić swój organizm, a także zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze.

Trzy dni wystarczą, żebyś poczuła się pełna energii i przyspieszyła swój metabolizm, żeby jeszcze szybciej gubić zbędne kilogramy. Nie warto więc czekać, bo oczyszczanie organizmu sokami to najlepszy sposób na to, aby odpowiednio zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Pakiet jednodniowy odpowiada wartości energetycznej - ok. 1400 kcal.

Dostawy realizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki na terenie całej Polski.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

aaaaaa

Polecam ten zestaw, świetne smaki, pyszne dobrane kompozycje

Kokosi

Świetny zestaw, pyszne soki. WOda kokosowa to mój ulubiony sok! Zamówiłam dodatkowe dwa po za zestawem :) pyszne :)