2 x DIETA 3 DNIOWA

2xD3

Nowy produkt

Skład zestawu:

30 soków o poj. 500 ml,
6 wód kokosowych 100%. 

Dostawy realizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki na terenie całej Polski.

Więcej szczegółów

418,00 zł brutto

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

PAKIET DLA DWOJGA

Dieta idealna dla osób świadomych, które dbają o swój organizm i nie mają czasu na „cudotwórcze” produkty diet pudełkowych, które często nie nadają się do spożycia. Zamień konwencjonalne posiłki na zdrowe soki i obserwuj jak Twoje ciało Ci za to dziękuje! Poprawienie perystaltyki jelit i pobudzenie metabolizmu, to jedna z wielu zalet tej smacznej kuracji.

Wasza odporność spadła, czujecie zmęczenie i macie już dość diet? To rozwiązanie idealne dla Was. Odchudzanie z przyjacielem to najlepsze rozwiązanie!

Dobrze trafiliście! Kuracja sokowa postawi Was na nogi, a zawarta w niej potężna dawka witamin przywróci dobre samopoczucie. Nasza propozycja to 5 pysznych świeżo wyciskanych soków o pojemności 500 ml oraz 100%, naturalnej wody kokosowej najwyższej jakości. Odpowiednie połączenie owoców, warzyw i ziół pobudzi Wasz organizm i poprawi kondycje organizmu.

Na czym polega DIETA 3 DNIOWA?

Kuracja opiera się na suplementacji specjalnie dobranych soków iwody kokosowej. W tym czasie zalecamy rezygnację z jedzenia. Soki i ich kolejność jest ściśle określona. Instrukcja spożycia w opakowaniu.

Pakiet jednodniowy odpowiada wartości energetycznej - ok. 1400 kcal.

Dostawy realizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki na terenie całej Polski.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie