Polecane przez Dietetyków
2 x DIETA 3 DNIOWA Zobacz większe
2 x DIETA 3 DNIOWA

2 x DIETA 3 DNIOWA

Nowy produkt

PAKIET DLA DWOJGA

Wasza odporność spadła, czujecie zmęczenie i macie już dość diet? To rozwiązanie idealne dla Was. Odchudzanie z przyjacielem to najlepsze rozwiązanie!

Dobrze trafiliście! Kuracja sokowa postawi Was na nogi, a zawarta w niej potężna dawka witamin przywróci dobre samopoczucie. Nasza propozycja to 5 pysznych świeżo wyciskanych soków o pojemności 500 ml oraz warzywnych zup w formie kremu. Odpowiednie połączenie owoców, warzyw i ziół pobudzi Wasz organizm i poprawi kondycje organizmu. Dieta idealna dla osób świadomych, które dbają o swój organizm i nie mają czasu na „cudotwórcze” produkty diet pudełkowych, które często nie nadają się do spożycia. Zamień konwencjonalne posiłki na zdrowe soki oraz zupy i obserwuj jak Twoje ciało Ci za to dziękuje! Poprawienie perystaltyki jelit i pobudzenie metabolizmu, to jedna z wielu zalet tej smacznej kuracji.

Na czym polega DIETA 3 DNIOWA?

Kuracja opiera się na suplementacji specjalnie dobranych soków i zup. W tym czasie zalecamy rezygnację z jedzenia. Soki i ich kolejność jest ściśle określona. Instrukcja spożycia w opakowaniu.

Wartość energetyczna pakietu to ok. 1400 kcal * / dzień

Dostawy realizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki na terenie całej Polski.

418,00 zł brutto

Visa & MasterCard

Produkty powiązane