DIETA 14 DNIOWA

D14

Nowy produkt

Potrzebujesz witamin? Nie chcesz rezygnować z jedzenia? Masz inne wątpliwości?

Nie ma problemu! To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy 14-to dniową dietę uzupełniającą. To 4 dobrane odpowiednio soki COLD PRESS HYBRID które mają za zadanie uzupełnić Twoją codzienną dietę. Duża ilość soków z zielonych warzyw to wysoka dawka chlorofilu, która przywraca równowagę zasadową w organizmie i regeneruje jelita

Dieta 14 dniowa to doskonały sposób na rozpoczęcie diety odchudzającej i przyzwyczajenie organizmu do nowych nawyków żywieniowych. Wypijaj 4 soki dziennie i ciesz się większą odpornością i lepszym funkcjonowaniem organizmu.

Na czym polega taka dieta?

Ograniczasz kaloryczność spożywanych przez siebie posiłków dodatkowo w ciągu dnia dołączasz do swojej diety 4 soki o pojemności 500 ml.

Wskazania dotyczące diety podczas kuracji otrzymasz razem z zamówienia.

Wartość energetyczna dziennego pakietu  soków to ok. 900 kcal 

- Kuracja obejmuje 4 dostawy (płacisz tylko za jedną), które odbywają się we wtorki i piątki.

Dieta dostępna na zamówienie. Prosimy o kontakt

742,00 zł brutto

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Produkty powiązane

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Mocny zestaaw

Ciężki detoks.... ale możliwy do zrealizowania :) razem z moim Wojtkiem postanowiliśmy oczyścić organizm i zawzięliśmy się. Nic nie podjadaliśmy, odstawiliśmy kawkę, wspomagaliśmy sięwodą i udało się :) Ja czuję się lżejsza, dopinam spodnie:)! Mój mąż też czuje się dobrze. Na pewno wróćimy do oczyszczania:) Pozdrowienia dla sklepu!