Polecane przez Dietetyków
DIETA 7 DNIOWA Zobacz większe
DIETA 7 DNIOWA

DIETA 7 DNIOWA

Tak

Nowy produkt

Zaprojektowana dla osób, które chcą schudnąć. W zależności od kondycji możesz stracić nawet od 2 do 5kg. Utrata masy ciała jest pośrednim skutkiem wykluczenia z diety niezdrowych posiłków. Skutkiem oczyszczenia jelit jest przyśpieszenie metabolizmu i poprawienie trawienia. 

KURACJA 7 DNIOWA to produkt dla osób zmotywowanych, nie bojących się nowych wyzwań. Połączenie 5 soków dziennie i 2 rozgrzewających zup to gwarancja wzmocnienia całego organizmu i krok do uzyskania wymarzonej sylwetki. Jeżeli uznasz, że dieta jest dla Ciebie zbyt trudna, prześlemy Ci informacje jaki posiłek możesz spożyć aby poczuć się lepiej i nie zaburzyć efektów kuracji. Pamiętaj! Słuchaj swojego ciała. Każdy organizm jest inny, a Twoje samopoczucie jest najważniejsze!

Na czym polega DIETA 7 DNIOWA?

Rezygnujesz z regularnych posiłków i przez tydzień zastępujesz je naszą kompozycją odpowiednich soków tłoczonych metodą COLD PRESS HYBRID i rozgrzewających zup. Dziennie wypijasz 5 soków o pojemości 500ml oraz dwa kremy warzywne. Waga spada a Ty cieszysz się lepszą kondycją.

Wartość energetyczna dziennego pakietu to ok. 1400 kcal*

*Niedokładność pomiaru kaloryczne wynika z sezonowości warzyw użytych do kremu warzywnego.

Uwaga! Kurację obejmuje 2 dostawy (płacisz tylko za jedną), które odbywają się we wtorek lub piątek.

Jeśli chcesz zrezygnować z zup a w to miejsce otrzymać soki - napisz o tym w uwagach.

594,00 zł brutto

Visa & MasterCard

Produkty powiązane