Kombucha Klasyczna

KKS

Nowy produkt

Klasyczna Kombucha, klasyczny smak. Kombucha to sfermentowana herbata, która zawiera naturalne probiotyki, enzymy, antyoksydanty, witaminy i zdrowe kwasy organiczne. Pojemność: 300 ml.

Więcej szczegółów

11,00 zł brutto

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

Kombucha - naturalny detoksykant

To czysta, żywa Kombucha. Jej smak powstaje wyłącznie w wyniku fermentacji zielonej herbaty Sencha. Jest to specjalnie wybrana przez nas herbata wysokiej jakości, uprawiana w Chinach, ekologiczna, z pierwszego zbioru. Kombucha Sencha jest orzeźwiająca, z wyczuwalnym kwiecisto-owocowym aromatem charakterystycznym dla tej odmiany.

Kombucha to sfermentowana herbata, która zawiera naturalne probiotyki, enzymy, antyoksydanty, witaminy i zdrowe kwasy organiczne. To orzeźwiający, lekko gazowany napój na bazie tylko 4 składników: wody, herbaty, cukru i mikroorganizmów.

Posmakuj żywego dobra!

Kombucha (kombucza) wspomaga nasz układ trawienny. Zawiera korzystne mikroorganizmy, które zasiedlając układ pokarmowy produkują enzymy wspomagające efektywne trawienie, usprawniające usuwanie resztek pokarmowych. Dodatkowo jest naturalnym detoksykantem - pomaga oczyścić krew i wzmacnia efektywność działania układu immunologicznego. Zawiera między innymi takie witaminy jakL B1, B2, B3, B6, B12 i C oraz minerały, w tym: żelazo, sód, potas, wapń, miedź, cynk.

Skład: filtrowana woda, ekologiczna herbata Sencha, cukier trzcinowy bio, żywe kultury bakterii i drożdży

Kalorie: 15,2 kcal - 100 ml, 45,6 kcal - butelka

Pojemność: 300 ml

Wybierając nasze produkty, masz pewność, że dbasz o swoje zdrowie.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

ciekawe

Ciekawy smak, bałem się czy jest dobre. ale warto spróbować, samo zdrowie, polecam