DIETA OPEN Zobacz większe

DIETA OPEN

DO

Nowy produkt

Skład zestawu:

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy możliwość zamówienia dowolnych soków w wybranych przez Ciebie ilościach. Pakiet obejmuje 1- razową dostawę.

Dostawy realizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki na terenie całej Polski.

Więcej szczegółów

0,00 zł brutto

zamiast 204,90 zł

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

Dieta sokowa Open

Dieta open to doskonałe rozwiązanie dla osób, które samodzielnie chcą skomponować swoją dietę sokową lub zakupić większe ilości soków. Zbliża się jakaś specjalna okazja? Urodziny dziecka, imieniny mamy, a może event w firmie? Nie powinno nas tam zabraknąć!

Soki SPORTFOOD to prawdziwe bomby witamin i minerałów, dzięki świeżym owocom i warzywom, z których są zrobione. Powstają przy użyciu technologii COLD PRESS, co gwarantuje, że zachowują wszystkie drogocenne substancje. Szczególnie polecane są dla osób, które dbają o zdrowie i cenią naturalne produkty bez konserwantów, sztucznych barwników czy ulepszaczy smaku.

W przeciwieństwie do większości soków dostępnych na rynku, nie są pasteryzowane. Poszczególne smaki wchodzą w skład detoksów sokowych SPORTFOOD.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Specjalnie dla Ciebie

Na specjalne życzenie istnieje możliwość zamówienia estetycznych, jednorazowych kieliszków na eventy. W razie potrzeby dysponujemy swoimi hostessami i hostami.

Pakiet obejmuje 1- razową dostawę. Dostawy realizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki na terenie całej Polski.

Zawartość

Produkty powiązane

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Zweryfikowany zakup

duży wybór

Jesteście jedyną firmą, która umożliwia skomponowanie diety sokowej samodzielnie. Dla mnie to jest super opcja, zwlaszcza, że wybór soków jest ogromny

wybór

Super, że macie możliwość wyboru soków. Żadna firma tego nie ma

Zweryfikowany zakup

smaki

Świetna sprawa taki zestaw. wybieram swoje ulubione soki i mam to co najbardziej lubię!!!! polecam!!!

Zweryfikowany zakup

recenzja

Bardzo fajny pomysł z tym open. Wybrałem sobie swoje ulubione soki i sam skomponowałem swój zestaw. Uwielbiam cytrusy, a nie przepadam za kokosem