DIETA 14 DNIOWA

D14

Nowy produkt

Skład zestawu:

56 soków o poj. 500 ml.
(4 soki x 14dni)

Dostawy realizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki na terenie całej Polski.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

742,00 zł brutto

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

DIETA SOKOWA 14 DNIOWA

Potrzebujesz witamin? Nie chcesz rezygnować z jedzenia? Masz inne wątpliwości?

Nie ma problemu! To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy 14-to dniową dietę uzupełniającą. Tajemnica diety? Do swojej diety codziennej dodajesz cztery odpowiednio dobrane soki COLD PRESS HYBRID które mają za zadanie uzupełnić Twoją codzienną dietę. Duża ilość soków z zielonych warzyw to wysoka dawka chlorofilu, która przywraca równowagę zasadową w organizmie i regeneruje jelita

Dieta 14 dniowa to doskonały sposób na rozpoczęcie diety odchudzającej i przyzwyczajenie organizmu do nowych nawyków żywieniowych. Wypijaj 4 soki dziennie i ciesz się większą odpornością i lepszym funkcjonowaniem organizmu.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Na czym polega taka dieta?

Ograniczasz kaloryczność spożywanych przez siebie posiłków. Dodatkowo w ciągu dnia dołączasz do swojej diety 4 soki o pojemności 500 ml. Wskazania dotyczące diety podczas kuracji otrzymasz razem z zamówienia. Wartość energetyczna dziennego pakietu  soków to ok. 900 kcal 

Skutki sto­so­wa­nia tego rodzaju diety soko­wej są bar­dzo korzystne. Po pierw­sze, usu­wamy sub­stan­cje zatru­wa­jące nasz orga­nizm, które zostały sku­mu­lo­wane w róż­nych tkan­kach naszego ciała. Dzięki temu możemy doznać uczu­cia lek­ko­ści i poczuć pozy­tywny przy­pływ ener­gii. Po dru­gie, skut­kiem sto­so­wa­nia naszej diety soko­wej jest utrata masy ciała nawet o kilka kilo­gra­mów. Dla­tego dieta sokowa skom­po­no­wana przez SPORTFOOD soki jest też ide­alna dla tych, któ­rzy marzą o smu­kłej syl­wetce.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Jeden dzień diety dpowiada wartości energetycznej - ok. 1300 kcal.

Dostawy realizujemy we wtorki, środy, czwartki i piątki na terenie całej Polski.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

rewelacja

bardzo fajny pomysl - przez 2tygodnie dostawalam soki od firmy. dostawy dwa razy w tygodniu wiec soki sa swiezutkie!! polecam!!

Zweryfikowany zakup

Mocny zestaaw

Ciężki detoks.... ale możliwy do zrealizowania :) razem z moim Wojtkiem postanowiliśmy oczyścić organizm i zawzięliśmy się. Jedliśmy normalnie, jak zawsze. odstawiliśmy tylko kawkę i wspomagaliśmy sięwodą i udało się :) Ja czuję się lżejsza, dopinam spodnie:)! Mój mąż też czuje się dobrze. Na pewno wróćimy do oczyszczania:) Pozdrowienia dla sklepu!