DIETA 7 DNIOWA

D7

Nowy produkt

Skład zestawu:

35 soków o poj. 500 ml,
14 wód kokosowych 100%.

Koszt dostawy:

odbiór osobisty: 0 PLN,
kurier: 21 PLN (dostawa do 48h, termofor i chłodziwo wielokrotnego użytku w cenie).

Więcej szczegółów

594,00 zł brutto

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

Dla kogo dedy­ko­wana jest 7 dniowa kura­cja sokowa

Oczysz­cza­nie sokami prze­zna­czone jest dla każ­dego, kto chce usu­nąć z orga­nizmu nagro­ma­dzone tok­syny. Tok­syny mogą gro­ma­dzić się w naszym orga­nizmie cza­sem nie dając żadnych negatywnych objawów. Nasza tygo­dniowa dieta oczysz­cza­jąca została stwo­rzona z myślą o tych oso­bach, które są zmo­ty­wo­wane do zmian i chcą wyeli­mi­no­wać zale­ga­jące w naszym ciele sub­stan­cje tok­syczne. Ponadto jest to też dieta odchu­dza­jąca, która przy­spie­sza nasz meta­bo­lizm. Jeśli więc czu­jesz, że Twój orga­nizm potrze­buje zmian żywie­nio­wych, warto zain­te­re­so­wać się tym rodza­jem kura­cji soko­wej.

Sto­su­jąc naszą dietę sokową przez 7 dni, oczyścisz orga­nizm z nagro­ma­dzo­nych w nim tok­syn. Na czym to polega? Otóż przez 7 dni zastę­pu­jesz zwy­kłe posiłki sokami, które zostały stwo­rzone z naj­wyż­szej jako­ści skład­ni­ków.

W pakie­cie otrzy­mu­jesz 35 soków14 bute­lek wody koko­so­wej, które wcho­dzą w skład 7-dnio­wej kura­cji soko­wej. Dbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w dwóch par­tiach (wto­rek i pią­tek). Nie musisz się mar­twić o koszty dostawy, gdyż pła­cisz za nią tylko raz, a my dietę sokową dowie­ziemy do dowol­nego miej­sca w Pol­sce.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Korzy­ści z diety soko­wej

Skutki sto­so­wa­nia tego rodzaju diety soko­wej są bar­dzo korzystne. Po pierw­sze, usu­wamy sub­stan­cje zatru­wa­jące nasz orga­nizm, które zostały sku­mu­lo­wane w róż­nych tkan­kach naszego ciała. Dzięki temu możemy doznać uczu­cia lek­ko­ści i poczuć pozy­tywny przy­pływ ener­gii. Po dru­gie, skut­kiem sto­so­wa­nia naszej diety soko­wej jest utrata masy ciała. Dla­tego dieta sokowa skom­po­no­wana przez SPORTFOOD soki jest też ide­alna dla tych, któ­rzy marzą o smu­kłej syl­wetce.

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1400 kcal.

Uwaga! Kurację obejmuje 2 dostawy (płacisz tylko za jedną), które odbywają się we wtorek lub piątek.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne substancje odżywcze, takie jak witaminy i minerały.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie

Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Super! polecam :)

Dałam radę, choć bardzo się obawiałam ;), nie czułam głodu, soki świeżutkie i przepyszne, dostawa bez zarzutu, spadek wagi 4,5 kg i to uczucie lekkości... czego chcieć więcej? Szczerze polecam :)

Zweryfikowany zakup

opinia

Rety, ale super ten zestaw! Bałam się że nie wytrzymam tak długo tylko na sokach, ale dalam radę! Polecam niezdecydowanym!

Zweryfikowany zakup

Bomba

Bombowy zestaw. Najpierw piłam zestaw 3 dniowy. Było ciężko ale dałam radę:) Troszkę podjadłam wieczorem :) I raz pomyliłam kolejność soków. Ale juz tutaj w tej diecie piłam jak należy!!! I zdecydowanie czuję się lżejsza, czuję się lepiej na żołądku:) Na początku myślałam że nie dam rady ale drugiego dnia już czułam, że soki działąją. Miałam energię do pracy i nie odpuściłąm treningu fitnes. Polecam!!

Zweryfikowany zakup

moim zdaniem

Muszę przyznać, że ciężko mi było wytrzymać tylko na sokach przez 7dni, dlatego daję tylko 4 gwiazdki, ale do samej diety nie mam zastrzeżeń. Wszystko przyszło na czas, smaki bardzo urozmaicone, więc mi się nie nudziły, miła obsługa. I co najważniejsze...schudłam 4,5kg, więc mój trud nie poszedł na marne. Na pewno jeszcze skorzystam z tej diety.