2 x DIETA 3 DNIOWA PREMIUM

2x3d prem

Nowy produkt

Skład zestawu:

24 soków o poj. 500 ml,
6 soki o poj. 250 ml,
6 butelek kombuchy o poj. 315 ml.

Soki w zestawie:

Naturalny Izotonik, Szczupła Talia, Święty Spokój, Wieczna Młodość, Gwiezdny Pył, Słodki Detoks, Piękna Skóra, Eliksir Miłości, Zdrowe Serce, Wehikuł Czasu, Kombucha (różne smaki), Płaski Brzuch, Sen o Mojio, Śnieżny Uśmiech.

Więcej szczegółów

528,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Dieta dla Dwojga - 2 x 3 dni PREMIUM

Na czym polega 3 dniowa dieta premium?Do tradycyjnej diety sokowej dodaliśmy na każdy dzień butelkę naszej naturalnej KOMBUCHY, czyli wyjątkowej  sfermentowanej herbaty.

Soki i kombucha

Jest to odpowiedni rodzaj kuracji sokowej zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z sokami, jak i prawdziwych weteranów, którzy na stałe wprowadzili soki do swojej diety. Kuracja Premium jest pierwszą, do której oprócz klasycznych smaków soków, dodaliśmy również nasze nowości, takie jak Gwiezdny pył czy Wehikuł czasu.

W specjalnie dla Ciebie przygotowanym zestawie 3-dniowej diety sokowej Premium, znajdziesz 12 soków COLD PRESS o pojemności 500 ml oraz 3 soki o pojemności 250 ml, a także 3 butelki KOMBUCHY w różnych wariantach smakowych. Sklep zastrzega sobie zmianę smaku kombuchy

Do naszych soków nie dodajemy konserwantów, cukru, wody, polepszaczy smaku, sztucznych barwników. Oferujemy jedynie naturalne produkty!

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1100-1300 kcal.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy. Dostawy realizujemy od wtorku do piątku. W Warszawie dostawy realizujemy również w sobotę.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 22 customer reviews
Zweryfikowany zakup

samo zdrowie

dieta super , soki pyszne , sycące na diecie byłam z siostrą oby dwie jesteśmy zadowolone bardzo , nawet kg poleciały w dół i jest super

Zweryfikowany zakup

smak

powtarzam regularnie co 3 tygodnie jestem mega zadowolona z efektów minus 3kg , soki mają dobry smak , fajnie oczyszczają i mam dużo więcej energii niż zwykle

:)

dieta 3 dniowa dla dwojga jest wspaniała wspólna motywacja do działania , smak super zadowoleni z wyboru wszystko super policzone mega oczyszcza , zadowoleni i bez głodu kg w dół

brawo my

soki sportfood smakowały nam bardzo , fajnie że jest taki zestaw dla dwojga , wtedy jedno drugiego motywuje , dietę kupiłam dla siebie i męża i razem nawzajem się dopingowaliśmy żadne z nas nie odpuściło i dziś mamy efekty ja -2,5 za to mąż 1,5 kg super

dumni z siebie

Dietę kupiłam dla siebie i męża i oby dwoje jesteśmy zadowoleni z diety , soki smaczne , świeże , mamy na minusie po 2kg super jesteśmy z siebie dumni że daliśmy radę :)