DIETA 8 DNIOWA PREMIUM

7d prem

Nowy produkt

Skład zestawu:

48 soków o poj. 500 ml,
8 butelek kombuchy o poj. 315 ml.

W zestawie znajduje się 11 smaków:

Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Piękna Skóra, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodość, Kombucha (3 różne smaki).

Więcej szczegółów

754,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Dieta sokowa 8-dniowa PREMIUM

Jeśli sięgasz po ten zestaw, to prawdopodobnie znasz już smak in działanie diety sokowej. Program 8-dniowy jest skierowany do osób najbardziej wytrwałych. W wersji Premium dodatkowo urozmaiciliśmy smaki soków, dodając nasze najnowsze odkrycia, jak Wehikuł czasu czy Gwiezdny pył. Jednak prawdziwą rewolucją jest KOMBUCHA.

Nie możesz się już doczekać? Słusznie!

Kuracja jest doskonałym wstępem do zdrowego, świadomego odżywiania i regularnego spożywania posiłków. Sama zauważysz, że chętniej sięgasz po owoce i warzywa i masz mniejszą ochotę na słodycze czy przetworzone jedzenie.

Soki wchodzące w skład diety to naturalne smaki pochodzące z warzyw i owoców. Kuracje sokowe SPORTFOOD wyróżniają się niepowtarzalnymi kompozycjami smakowymi i naturalnym składem.

W specjalnie dla Ciebie przygotowanym zestawie 8-dniowej diety sokowej Premium, znajdziesz 48 soków o pojemności 500 ml oraz 8 butelek KOMBUCHY w różnych wariantach smakowych. Sklep zastrzega sobie zmianę smaku kombuchy

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1600 kcal.

Zawsze świeże - nasz sekret

Zamówienie realizowane jest w dwóch dostawach - Ty płacisz tylko za pierwszą. Dbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w określone dni, aby nie przerwać kuracji. Dostawy odbywają się we wto­rek-pią­tek lub piątek-wtorek (w zależnosci co wybierzesz). 

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Samo zdrowie

Do naszych soków nie dodajemy konserwantów, cukru, wody, polepszaczy smaku, sztucznych barwników. Oferujemy jedynie naturalne produkty wysokiej jakości. 

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawyDbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w dwóch partiach (wto­rek i pią­tek lub piątek i wtorek).

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.90 on the scale 1 - 5 based on 30 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Moc soków

Moc witamin, pyszne soki bardzo sycące nie byłam wcale głodna podeszłam do diety bardzo poważnie i udało mi się schudnąć aż 5kg mega wynik

Zweryfikowany zakup

rewelacja

śmiało mogę powiedzieć że jedna z lepszych diet sokowych jakie do tej pory stosowałam , soki pyszne dobrze się po nich czułam

Zweryfikowany zakup

:)

moje jelita czują się świetnie , soki smaczne lepsze samopoczucie, kg znikają i jest super

Zweryfikowany zakup

zadowolona

pierwszy dzień myślałam że nie dam rady , ale wytrwałam do końca i jestem zadowolona -5kg ,soki bardzo smaczne wrócę do was za 3 tygodnie bo świetnie się czułam na tej diecie

Zweryfikowany zakup

minus 5,5kg

moc witamin , świetny smak na tej diecie czułam się świetnie , moje jelita również , polecam każdemu tą dietę , niedość że super smakuje to jeszcze znikają zbędne kg w moim przypadku utraconych kg jest aż 5,5 i czuje się super !