DIETA 3 DNIOWA PREMIUM

3d prem

Nowy produkt

Skład zestawu:

12 smaków o poj. 500 ml,
3 smaków o poj. 250 ml,
3 butelki kombuchy o poj. 315 ml.

Smaki w zestawie:

Szczupła Talia, Naturalny Izotonik, Słodki Detoks, Eliksir Miłości, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Święty Spokój, Wieczna Młodość, Płaski Brzuch, Wehikuł Czasu, Sen o Mojito, Gwiezdny Pył, Śnieżny Uśmiech, Kombucha (różne smaki).

Więcej szczegółów

278,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Dieta sokowa 3-dniowa PREMIUM

Do tradycyjnej diety sokowej dodaliśmy na każdy dzień butelkę naszej naturalnej KOMBUCHY, czyli wyjątkowej  sfermentowanej herbaty.

Soki i kombucha

Jest to odpowiedni rodzaj kuracji sokowej zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z sokami, jak i prawdziwych weteranów, którzy na stałe wprowadzili soki do swojej diety. Kuracja Premium jest pierwszą, do której oprócz klasycznych smaków soków, smoothiesów i napojów oowcowych, dodaliśmy również nasze nowości, takie jak Gwiezdny pył czy Wehikuł czasu.

W specjalnie dla Ciebie przygotowanym zestawie 3-dniowej diety sokowej Premium, znajdziesz 12 smaków soków COLD PRESS oraaz smothiesów i napoojów owocowych o pojemności 500 ml oraz 3 o pojemności 250 ml, a także 3 butelki KOMBUCHY w różnych wariantach smakowych (Sklep zastrzega sobie zmianę smaku kombuchy)

Do naszych produktów nie dodajemy konserwantów, cukru, wody, polepszaczy smaku, sztucznych barwników. Oferujemy jedynie naturalne produkty!

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż produktuyi do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy. Dostawy realizujemy od wtorku do piątku. W Warszawie dostawy realizujemy również w sobotę.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw smakw - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki i inne poridukty wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.88 on the scale 1 - 5 based on 24 customer reviews

rewelacja

najlepsza moja dieta sokowa jaką do tej pory stosowałam , a do tego w zestawie jest moja ulubiona kombucha , bardzo dobrze się czułam pijąc soki i nawet poprawiło mi się samopoczucie , a do tego schudłam 2,5 kg rewelacja

Zweryfikowany zakup

super

wszystko idealnie skomponowane , smak rewelacja i pyszna kombucha , wrócę do tej diety jeszcze napewno mój organizm czuje się świetnie i dobrze się oczyścił , super

:)

powtarzam regularnie co 3 tygodnie jestem mega zadowolona z efektów minus 3kg , soki mają dobry smak , fajnie oczyszczają i nie są wodniste wszystko na plus

:)

po diecie sokowej skończyły się moje problemy z trawieniem , a soki super smakują jak i herbata , czuje się doskonale i mam mniej kg -2 :) będę waszą stałą klientką

Zweryfikowany zakup

wasza fanka

wszystko idealnie skomponowane , smak rewelacja i pyszna kombucha , wrócę do tej diety jeszcze napewno mój organizm czuje się świetnie i mam więcej chęci do wszystkiego będę waszą stałą klientką -2,5kg więc super