2 x DIETA 3 DNIOWA PREMIUM

Nowy produkt

Skład zestawu:

24 soków o poj. 500 ml,
6 soki o poj. 250 ml,
6 butelek kombuchy o poj. 315 ml.

Soki w zestawie:

Naturtalny Izotonik, Szczupła Talia, Święty Spokój, Wieczna Młodość, Gwiezdny Pył, Słodki Detoks, Piękna Skóra, Eliksir Miłości, Zdrowe Serce, Wehikuł Czasu, Kombucha (różne smaki), Płaski Brzuch, Sen o Mojio, Śnieżny Uśmiech.

Więcej szczegółów

528,00 zł brutto

Więcej informacji

Dieta dla Dwoja - 2 x 3 dni PREMIUM

Na czym polega 3 dniowa dieta premium?

Do tradycyjnej diety sokowej dodaliśmy na każdy dzień butelkę naszej naturalnej KOMBUCHY, czyli wyjątkowej  sfermentowanej herbaty.

Soki i kombucha

Jest to odpowiedni rodzaj kuracji sokowej zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z sokami, jak i prawdziwych weteranów, którzy na stałe wprowadzili soki do swojej diety. Kuracja Premium jest pierwszą, do której oprócz klasycznych smaków soków, dodaliśmy również nasze nowości, takie jak Gwiezdny pył czy Wehikuł czasu.

W specjalnie dla Ciebie przygotowanym zestawie 3-dniowej diety sokowej Premium, znajdziesz 12 soków COLD PRESS o pojemności 500 ml oraz 3 soki o pojemności 250 ml, a także 3 butelki KOMBUCHY w różnych wariantach smakowych. Sklep zastrzega sobie zmianę smaku kombuchy

Do naszych soków nie dodajemy konserwantów, cukru, wody, polepszaczy smaku, sztucznych barwników. Oferujemy jedynie naturalne produkty!

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1100-1300 kcal.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy. Dostawy realizujemy od wtorku do piątku. W Warszawie dostawy realizujemy również w sobotę.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews

Najlepsza na świcie!

kochani to jest totalny HIT! Odchudziłam moją 18 letnią córkę, 55 letniego męża - gorąco Wam polecam:)))

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

DLA DWOJGA

Przeszłam przez detoks z chłopakiem, dużo łatwiej jeżeli ma się wsparcie. Dzięki sportfood, powtórzymy to :P)

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

fajny pomysl

z dietami sokowymi spotkałam się w pracy - koleżanka zamówiła u Was dietę 3 dniową i dała mi spróbować soku Wieczna młodość - pyyychota!!! Postanowiłyśmy z koleżanką zamówić ten zestaw i pijemy soczki razem - świetny pomysł!!! a soki są cudowe....mmmmm polecm!!

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie

dieta dla żony

Polecam wszystkim, którzy chcą odchudzić siebie i żonkę! Razem raźniej! polecam!!! Karol M.

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie