DIETA 7 DNIOWA PREMIUM

7d prem

Nowy produkt

Skład zestawu:

35 soków o poj. 500 ml,
7 soków o poj. 250 ml,
7 butelek kombuchy o poj. 315 ml, 
7 butelek wody kokosowej.

W zestawie znajduje się 16 smaków soków:

Gwiezdny Pył, Wakacyjna Przygoda, Szczupła Talia, Święty Spokój, Wehikuł Czasu, Naturtalny Izotonik, Eliksir Miłości, Wieczna Młodość, Płaski Brzuch, Zdrowe Serce, Słodki Detoks, Lawina Rozkoszy, Śnieżny Uśmiech, Piękna Skóra, Sen o Mojito, Woda Kokosowa, Kombucha (różne smaki).

W dniach 2.04 - 6.04 dostawa pierwszej części diety 7-dniowej nie będzie możliwa.

Więcej szczegółów

669,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Na czym polega 7 dniowa dieta premium?

Jeśli sięgasz po ten zestaw, to prawdopodobnie znasz już smak in działanie diety sokowej.

Program 7-dniowy jest skierowany do osób najbardziej wytrwałych. W wersji Premium dodatkowo urozmaiciliśmy smaki soków, dodając nasze najnowsze odkrycia, jak Wehikuł czasu czy Gwiezdny pył. Jednak prawdziwą rewolucją jest KOMBUCHA.

Nie możesz się już doczekać? Słusznie!

Kuracja jest doskonałym wstępem do zdrowego, świadomego odżywiania i regularnego spożywania posiłków. Sama zauważysz, że chętniej sięgasz po owoce i warzywa i masz mniejszą ochotę na słodycze czy przetworzone jedzenie.

Soki wchodzące w skład diety to naturalne smaki pochodzące z warzyw i owoców. Kuracje sokowe SPORTFOOD wyróżniają się niepowtarzalnymi kompozycjami smakowymi i naturalnym składem.

W specjalnie dla Ciebie przygotowanym zestawie 7-dniowej diety sokowej Premium, znajdziesz 35 soków COLD PRESS o pojemności 500 ml oraz 7 soków o pojemności 250 ml, a także 7 butelek KOMBUCHY w różnych wariantach smakowych i 7 butelek wody kokosowej. Sklep zastrzega sobie zmianę smaku kombuchy

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1200-1400 kcal.

Zawsze świeże - nasz sekret

Zamówienie realizowane jest w dwóch dostawach - Ty płacisz tylko za pierwszą. Dbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w określone dni, aby nie przerwać kuracji. Dostawy odbywają się we wto­rek-pią­tek lub piątek-wtorek (w zależnosci co wybierzesz). 

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Samo zdrowie

Do naszych soków nie dodajemy konserwantów, cukru, wody, polepszaczy smaku, sztucznych barwników. Oferujemy jedynie naturalne produkty wysokiej jakości. 

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawyDbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w dwóch partiach (wto­rek i pią­tek lub piątek i wtorek).

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

W dniach 2.04 - 6.04 dostawa pierwszej części diety 7-dniowej nie będzie możliwa.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 10 customer reviews

Moja ulubiona kuracja sokowa

Wasza konkurencja jest daleeeekooo! Kocham soki Sportfood - one po prostu są prze pyszne!!!!!

Zweryfikowany zakup

POLECAM

Z czystym sumieniem polecam ten zestaw soków. Bardzo dobrze dobrana dieta po kątem kalorii - skład pozwala normalnie funkcjonować, nie czuć głodu, soki napełnają żołądek i nie ma uczucia głodu (smoothies powodują że się "je" soki ponieważ są prawdziwe kawałki owoców w środku). Efekt poprawy pracy jelit również zauważalny - wyrównuje i dzięki temu nie ma problemu z wypróżnianiem ;) No i ten smak - żadna woda jak u Natury... tutaj są naprawdę soki - POLECAM!!!

super

soki naprwdę działają - po 7 dniach schudłam 4 kg a nie czułam przy tym głodu, nie była zmęczona. Soki dostarczają bardzo dużo witamin, aż człowiek ma więcej energii. Są bardzo smaczne, więc sama przyjemność być na takiej diecie

Zweryfikowany zakup

najlepsza

Cześć, dziękuję za ten zestaw! Schudłam 5 kg, a kombucha to świetny pomysł i super smakuje

Zweryfikowany zakup

moim zdaniem

Korzystałam już z waszej diety 7dniowej i bylam zadowolona, ale dieta premium bardziej mi odpowiada, bo jest bardziej urozmaicona. Kombucha pycha