DIETA 7 DNIOWA PREMIUM

Nowy produkt

Skład zestawu:

35 soków o poj. 500 ml,
7 soków o poj. 250 ml,
7 butelek kombuchy o poj. 315 ml, 
7 butelek wody kokosowej.

W zestawie znajduje się 16 smaków soków:

Gwiezdny Pył, Wakacyjna Przygoda, Szczupła Talia, Święty Spokój, Wehikuł Czasu, Naturtalny Izotonik, Eliksir Miłości, Wieczna Młodość, Płaski Brzuch, Zdrowe Serce, Słodki Detoks, Lawina Rozkoszy, Śnieżny Uśmiech, Piękna Skóra, Sen o Mojito, Woda Kokosowa, Kombucha (różne smaki).

Więcej szczegółów

669,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Na czym polega 7 dniowa dieta premium?

Jeśli sięgasz po ten zestaw, to prawdopodobnie znasz już smak in działanie diety sokowej.

Program 7-dniowy jest skierowany do osób najbardziej wytrwałych. W wersji Premium dodatkowo urozmaiciliśmy smaki soków, dodając nasze najnowsze odkrycia, jak Wehikuł czasu czy Gwiezdny pył. Jednak prawdziwą rewolucją jest KOMBUCHA.

Nie możesz się już doczekać? Słusznie!

Kuracja jest doskonałym wstępem do zdrowego, świadomego odżywiania i regularnego spożywania posiłków. Sama zauważysz, że chętniej sięgasz po owoce i warzywa i masz mniejszą ochotę na słodycze czy przetworzone jedzenie.

Soki wchodzące w skład diety to naturalne smaki pochodzące z warzyw i owoców. Kuracje sokowe SPORTFOOD wyróżniają się niepowtarzalnymi kompozycjami smakowymi i naturalnym składem.

W specjalnie dla Ciebie przygotowanym zestawie 7-dniowej diety sokowej Premium, znajdziesz 35 soków COLD PRESS o pojemności 500 ml oraz 7 soków o pojemności 250 ml, a także 7 butelek KOMBUCHY w różnych wariantach smakowych i 7 butelek wody kokosowej. Sklep zastrzega sobie zmianę smaku kombuchy

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1200-1400 kcal.

Zawsze świeże - nasz sekret

Zamówienie realizowane jest w dwóch dostawach - Ty płacisz tylko za pierwszą. Dbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w określone dni, aby nie przerwać kuracji. Dostawy odbywają się we wto­rek-pią­tek lub piątek-wtorek (w zależnosci co wybierzesz). 

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Samo zdrowie

Do naszych soków nie dodajemy konserwantów, cukru, wody, polepszaczy smaku, sztucznych barwników. Oferujemy jedynie naturalne produkty wysokiej jakości. 

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawyDbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w dwóch partiach (wto­rek i pią­tek lub piątek i wtorek).

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 9 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Zuza

Soki bardzo smaczne , zamówiłam na kolejne dni bardzo polecam

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

udało sie i jestem mniejsza!

Moi drodzy, pragnę pięknie Wam podziękować gdyż dzięki Wam udało mi się założyć moje piękne nowe skórzane spodnie. Janek wariował z zachwytu! ja tez!!!
Myślałam, ze schudnę 1-2 kg tak jak Wiolka ode mnie z biura, ale ja schudłam.. uwaga ... 3,7 kg! nawet więcej, ale wróciło mi pół kg i równo tydzien po diecie mam minus 3,7kg! Zamówiłam już kolejną dietkę - tym razem z moją siostrą. Szykuje se na wagę 53! Bikini już czeka!!!!!! Moja rada? uwaga, uwaga, z toalety się korzysta często - schodzi wszytko i o to chodzi!

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

prawie 5kg!

Wow - tyle mogę powiedzieć! katowałem się na siłce, na rowerze, a wystarczyło odstawić kawkę, %%% i przestawić się na soczki - polecam! prawie 5kg zrzuciłem. teraz tylko podtrzymać ten efekt

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie

mega!

Pierwszy dzień był hardcorowy, ale dalam rade. Udalo mi się zrzucic 3.5 lg!!!! najważniejsze jest to, ze wreszcie skurczył mi się żołądek!

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie

Moja ulubiona kuracja sokowa

Wasza konkurencja jest daleeeekooo! Kocham soki Sportfood - one po prostu są prze pyszne!!!!!

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie