DIETA 3 DNIOWA PREMIUM

3d prem

Nowy produkt

Skład zestawu:

12 soków o poj. 500 ml,
3 soki o poj. 250 ml,
3 butelki kombuchy o poj. 315 ml.

Soki w zestawie:

Szczupła Talia, Naturalny Izotonik, Słodki Detoks, Eliksir Miłości, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Święty Spokój, Wieczna Młodość, Płaski Brzuch, Wehikuł Czasu, Sen o Mojito, Gwiezdny Pył, Śnieżny Uśmiech, Kombucha (różne smaki).

Więcej szczegółów

278,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Na czym polega 3 dniowa dieta premium?

Do tradycyjnej diety sokowej dodaliśmy na każdy dzień butelkę naszej naturalnej KOMBUCHY, czyli wyjątkowej  sfermentowanej herbaty.

Soki i kombucha

Jest to odpowiedni rodzaj kuracji sokowej zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z sokami, jak i prawdziwych weteranów, którzy na stałe wprowadzili soki do swojej diety. Kuracja Premium jest pierwszą, do której oprócz klasycznych smaków soków, dodaliśmy również nasze nowości, takie jak Gwiezdny pył czy Wehikuł czasu.

W specjalnie dla Ciebie przygotowanym zestawie 3-dniowej diety sokowej Premium, znajdziesz 12 soków COLD PRESS o pojemności 500 ml oraz 3 soki o pojemności 250 ml, a także 3 butelki KOMBUCHY w różnych wariantach smakowych (Sklep zastrzega sobie zmianę smaku kombuchy)

Do naszych soków nie dodajemy konserwantów, cukru, wody, polepszaczy smaku, sztucznych barwników. Oferujemy jedynie naturalne produkty!

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1100-1300 kcal.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy. Dostawy realizujemy od wtorku do piątku. W Warszawie dostawy realizujemy również w sobotę.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.75 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews

Świetn

Świetne soki, polecam ten zestaw. kombucza smaczna, specyficzna. mój ulubiony to Wieczna Młodość

ulubiona !

Moja ulubiona dieta !! soki pycha i do tego bardzo zdrowe cm znikają i to cieszy najbardziej :)

Zweryfikowany zakup

Uwielbiam soczki Sport food -!!!!! jesteście najpyszniejsi

Uwielbiam wasze soczki. SMakowo rewelacja. Do tego na prawdę można na nich schudnąć! brawo:)

Gubienie tłuszczyku

Moi drodzy Sportfoodowcy! Chciałam podzielić się cudowną niwina (dla mnie!). Otóż schudłam na waszych soczkach 3kg! Po dwóch tygodniach wróciło mi 0.5kg, ale i tak uważam, ze to super efekt! Polecam diety s Kombucha - jest pyszna!

Szybkie zbicie brzuszka

Idealny zestaw na szybkie oczyszczenie.
W moim przypadku 2cm w talii, w sam raz przed urodzinami :D