DIETA 8 DNIOWA

7d

Nowy produkt

Skład zestawu:

48 smakaów o poj. 500 ml,

W zestawie 8 smaków:

Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Piękna Skóra, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodość.

Więcej szczegółów

672,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Dieta sokowa 8-dniowa

Nasza tygo­dniowa dieta sokowa została stwo­rzona z myślą o tych oso­bach, które są zmo­ty­wo­wane do zmian nawyków żywieniowych. Jeśli więc czu­jesz, że Twój orga­nizm potrze­buje zmian żywie­nio­wych, warto zain­te­re­so­wać się tym rodza­jem kura­cji soko­wej.

Na czym to polega? Otóż przez 8 dni zastę­pu­jesz zwy­kłe posiłki sokami, smoothiesami i napojami owocowymi, które zostały stwo­rzone z naj­wyż­szej jako­ści warzyw, owoców, przypraw i innych pysznych dodatków.

Zawsze świeże - nasz sekret

Zamówienie realizowane jest w dwóch dostawach - Ty płacisz tylko za pierwszą. Dbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w określone dni, aby nie przerwać kuracji. Dostawy odbywają się we wto­rek-pią­tek lub piątek-wtorek (w zależnosci co wybierzesz). W pakie­cie otrzy­mu­jesz aż 48 soków.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1500 kcal.

Korzy­ści z diety soko­wej

Efekty sto­so­wa­nia diety soko­wej są bar­dzo korzystne. To najlepsze co możesz zafundować swojemu organizmowi. Kuracja sokami to pierwszy krok do tego, by zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. 

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków, smoothiesów, napojów owocowych i innych dodatków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Nasze produkty wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.


dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.92 on the scale 1 - 5 based on 26 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Zdrowie

Soki świetnie smakują i dobrze oczyszczają organizm, schudłam 6kg wspaniałe się czuje to nie była ostatnia moja dieta

Zweryfikowany zakup

Super moc

Bardzo pyszne soki, wiele witamin i organizm odrazu lepiej się poczuł miałam więcej energi i dużo lepiej się czułam niż za zwyczaj, a przy tym schudłam jeszcze 3kg

Zweryfikowany zakup

kg w dół :)

dietę powtarzam regularnie i zawsze są efekty , muszę przyznać że coraz lepsze , soki oczywiście smakują mi bardzo mają ciekawy smak i super się po nich czuje , mój organizm fajnie się oczyszcza

Zweryfikowany zakup

:)

siedem dni naprawdę szybko mija , soki smaczne sycące nie ma uczucia głodu , fajnie oczyszczają organizm

Zweryfikowany zakup

zadowolona

pycha soki ciekawe smaki , dobrze oczyszczają , organizm czuje się świetnie , powtórzę za miesiąc bo uważam że warto schudłam 5kg w 7 dni i to bez głodu rewelacja