Detoks Perfect Moment Zobacz większe

Dieta 4-dniowa Perfect Moment

perf mom

Nowy produkt

Skład zestawu:

20 soków o poj. 500 ml,
4 x kombucha o poj. 315ml.

Soki w zestawie:

Słodki Detos, Święty Spokój, Naturtalny Izotonik, Eliksir Miłości, Wehikuł Czasu, Wakacyjna Przygoda, Piękna Skóra, Śnieżny Uśmiech, Lawina Rozkoszy, Szczupła Talia, Wieczna Młodość, Kombucha (różne smaki).

Więcej szczegółów

388,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Kiedy liczy się czas: dieta PERFECT MOMENT

Wielu paniom zdarzyło się być w sytuacji, kiedy tuż przed „wielkim wyjściem” okazywało się, że ulubiona sukienka jest ciut przyciasna

Długo wybierałaś swoją wymarzoną suknię ślubną, ale tuż przed tym ważnym dniem okazało się, że się skurczyła? A może nie mieścisz się w swój ulubiony kostium? Dieta SPORTFOOD PERFECT MOMENT pomoże Ci wprowadzić do Twojej diety zdrowe warzywa i owoce.

Okolicznościowa dieta sokowa

Dieta PERFECT MOMENT skomponowana została specjalnie z myślą o kobietach. Trwająca cztery dni sokowa kuracja zapewnia na każdy dzień sześć soków o różnych smakach. Do tego orzeźwiający, lekko musujący napój z grzybka chińskiego – kombucha. Sklep zastrzega sobie zmianę smaku kombuchy.

Wszystkie soki SPORTFOOD są tłoczone na zimno, produkowane bez konserwantów i bez pasteryzacji. Należy pić je w kolejności wskazanej w instrukcji i przechowywać w lodówce. Wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności. 

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1200-1300 kcal.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy. Dostawy realizujemy od wtorku do piątku. W Warszawie dostawy realizujemy również w sobotę.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews

uffffffffffff

detoks uratował mi życie :) przed komunią córki, nie mogłam się zmieścić w sukienkę, którą kupiłam w styczniu...a tak chciałam założyć tą sukienkę...i dwa tygodnie przed samą komunią, gdy zaczęłam mierzyć to nie mogłam się dopiąć!!! na szczęście siostra podpowiedziała mi o detoksie i udało się!!1 dziękuje!!!