DIETA 7 DNIOWA

Nowy produkt

Skład zestawu:

35 soków o poj. 500 ml,
14 wód kokosowych 100%.

W zestawie 12 smaków soków:

Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturtalny Izotonik, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Zdrowe Serce, Płaski Brzuch, Wieczna Młodość.

Więcej szczegółów

594,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Dla kogo dedy­ko­wana jest 7 dniowa kura­cja sokowa

Nasza tygo­dniowa dieta sokowa została stwo­rzona z myślą o tych oso­bach, które są zmo­ty­wo­wane do zmian nawyków żywieniowych. Jeśli więc czu­jesz, że Twój orga­nizm potrze­buje zmian żywie­nio­wych, warto zain­te­re­so­wać się tym rodza­jem kura­cji soko­wej.

Na czym to polega? Otóż przez 7 dni zastę­pu­jesz zwy­kłe posiłki sokami, które zostały stwo­rzone z naj­wyż­szej jako­ści warzyw, owoców i przypraw.

Zawsze świeże - nasz sekret

Zamówienie realizowane jest w dwóch dostawach - Ty płacisz tylko za pierwszą. Dbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w określone dni, aby nie przerwać kuracji. Dostawy odbywają się we wto­rek-pią­tek lub piątek-wtorek (w zależnosci co wybierzesz). W pakie­cie otrzy­mu­jesz aż 35 soków i 14 bute­lek wody koko­so­wej.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Korzy­ści z diety soko­wej

Efekty sto­so­wa­nia diety soko­wej są bar­dzo korzystne. To najlepsze co możesz zafundować swojemu organizmowi. Kuracja sokami to pierwszy krok do tego, by zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. 

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1400 kcal.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.86 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Bomba

Bombowy zestaw. Najpierw piłam zestaw 3 dniowy. Było ciężko ale dałam radę:) Troszkę podjadłam wieczorem :) I raz pomyliłam kolejność soków. Ale juz tutaj w tej diecie piłam jak należy!!! I zdecydowanie czuję się lżejsza, czuję się lepiej na żołądku:) Na początku myślałam że nie dam rady ale drugiego dnia już czułam, że soki działąją. Miałam energię do pracy i nie odpuściłąm treningu fitnes. Polecam!!

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

moim zdaniem

Muszę przyznać, że ciężko mi było wytrzymać tylko na sokach przez 7dni, dlatego daję tylko 4 gwiazdki, ale do samej diety nie mam zastrzeżeń. Wszystko przyszło na czas, smaki bardzo urozmaicone, więc mi się nie nudziły, miła obsługa. I co najważniejsze...schudłam 4,5kg, więc mój trud nie poszedł na marne. Na pewno jeszcze skorzystam z tej diety.

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie