DIETA 7 DNIOWA

7d

Nowy produkt

Skład zestawu:

35 smakaów o poj. 500 ml,
14 wód kokosowych 

W zestawie 12 smaków:

Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturtalny Izotonik, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Zdrowe Serce, Płaski Brzuch, Wieczna Młodość.

Więcej szczegółów

594,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Dla kogo dedy­ko­wana jest 7 dniowa kura­cja sokowa

Nasza tygo­dniowa dieta sokowa została stwo­rzona z myślą o tych oso­bach, które są zmo­ty­wo­wane do zmian nawyków żywieniowych. Jeśli więc czu­jesz, że Twój orga­nizm potrze­buje zmian żywie­nio­wych, warto zain­te­re­so­wać się tym rodza­jem kura­cji soko­wej.

Na czym to polega? Otóż przez 7 dni zastę­pu­jesz zwy­kłe posiłki sokami, smoothiesami i napojami owocowymi, które zostały stwo­rzone z naj­wyż­szej jako­ści warzyw, owoców, przypraw i innych pysznych dodatków.

Zawsze świeże - nasz sekret

Zamówienie realizowane jest w dwóch dostawach - Ty płacisz tylko za pierwszą. Dbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w określone dni, aby nie przerwać kuracji. Dostawy odbywają się we wto­rek-pią­tek lub piątek-wtorek (w zależnosci co wybierzesz). W pakie­cie otrzy­mu­jesz aż 35 smakaów i 14 bute­lek wody koko­so­wej.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Korzy­ści z diety soko­wej

Efekty sto­so­wa­nia diety soko­wej są bar­dzo korzystne. To najlepsze co możesz zafundować swojemu organizmowi. Kuracja sokami to pierwszy krok do tego, by zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. 

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków, smoothiesów, napojów owocowych i innych dodatków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Nasze produkty wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.


dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.92 on the scale 1 - 5 based on 26 customer reviews

-4kg :) wow

Dieta dobra w smaku bogata w witaminy , zadowolona z wyboru , w zaledwie 7 dni poprawiła mi się kondycja włosów i organizm fajnie się oczyścił co dało rewelacyjny efekt -4kg bez żadnego wysiłku piłam tylko soki i wodę

Zweryfikowany zakup

rewelacja

dieta bardzo dobra zgubiłam 4,5kg ja jestem usatysfakcjonowana z efektów , soki świeże i smaczne , nie ma głodu dla mnie bomba będę kupowała co miesiąc regularnie i będę jeszcze bardziej szczuplejsza

Zweryfikowany zakup

zadowolona

Mój organizm dobrze funkcjonuje , soki smaczne , kilka kg mniej Zdrowa , dieta , pełna witamin , dobrze oczyszcza i poprawia samopoczucie ,super jestem bardzo zadowolona z wyboru soków sportfood

Zweryfikowany zakup

rewelacja

Zdrowa , dieta , soki smaczne i pełne witamin , dobrze oczyszczają i poprawiają samopoczucie ,a zarazem kg znikają super jestem mega zadowolona nie wiedziałam że tak dobrze można się czuć na diecie sokowej

zadowolona

polecam dietę mi udało się zgubić 4,5 kg , nie byłam głodna , soki mają świetny smak ,jestem zadowolona z wyboru diety zastrzyk energii , poprawa lepszego samopoczucia jest super