DIETA 7 DNIOWA

Nowy produkt

Skład zestawu:

35 soków o poj. 500 ml,
14 wód kokosowych 100%.

W zestawie 12 smaków soków:

Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturtalny Izotonik, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Zdrowe Serce, Płaski Brzuch, Wieczna Młodość.

Więcej szczegółów

594,00 zł brutto

Więcej informacji

Dla kogo dedy­ko­wana jest 7 dniowa kura­cja sokowa

Nasza tygo­dniowa dieta sokowa została stwo­rzona z myślą o tych oso­bach, które są zmo­ty­wo­wane do zmian nawyków żywieniowych. Jeśli więc czu­jesz, że Twój orga­nizm potrze­buje zmian żywie­nio­wych, warto zain­te­re­so­wać się tym rodza­jem kura­cji soko­wej.

Na czym to polega? Otóż przez 7 dni zastę­pu­jesz zwy­kłe posiłki sokami, które zostały stwo­rzone z naj­wyż­szej jako­ści warzyw, owoców i przypraw.

Zawsze świeże - nasz sekret

Zamówienie realizowane jest w dwóch dostawach - Ty płacisz tylko za pierwszą. Dbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w określone dni, aby nie przerwać kuracji. Dostawy odbywają się we wto­rek-pią­tek lub piątek-wtorek (w zależnosci co wybierzesz). W pakie­cie otrzy­mu­jesz aż 35 soków i 14 bute­lek wody koko­so­wej.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Korzy­ści z diety soko­wej

Efekty sto­so­wa­nia diety soko­wej są bar­dzo korzystne. To najlepsze co możesz zafundować swojemu organizmowi. Kuracja sokami to pierwszy krok do tego, by zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. 

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1400 kcal.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.83 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews

Z 7 dniowej powstała dieta 3 i 4 dniowa (ja + córka)

KOchane robaczki. Niecierpie się odchudzać, jestem szczupła, sucha i nie mam energii. Myslalam, ze diety sokowe to jakaś pomyłka, ale się myliłam! Zamówiłam 7 dniówkę od SF i przeszłam z niej 3 dni - czułam się ekstra! Nie wiem czy dałabym przejść całą. Pozostałe 4 dni wykorzystała moja córka (16 latka z wielkim apetytem) i spadło jej 3 kg. Po tygodniu wrócił jej 1 kg, ale to i tak 2 na MINUSIE! BRAWO Agatka! Brawo SF! :))))))) Majka z Zielonki

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Pychotka

Bardzo pyszne i soczyste soki - nigdzie takich nie znajdziecie! inne firmy robią wodopodobne soki a tutaj jest pełna gama kolorów, smaków i sytych soków - pijemy razem z rodziną, polecam!

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Super! polecam :)

Dałam radę, choć bardzo się obawiałam ;), nie czułam głodu, soki świeżutkie i przepyszne, dostawa bez zarzutu, spadek wagi 4,5 kg i to uczucie lekkości... czego chcieć więcej? Szczerze polecam :)

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

opinia

Rety, ale super ten zestaw! Bałam się że nie wytrzymam tak długo tylko na sokach, ale dalam radę! Polecam niezdecydowanym!

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Bomba

Bombowy zestaw. Najpierw piłam zestaw 3 dniowy. Było ciężko ale dałam radę:) Troszkę podjadłam wieczorem :) I raz pomyliłam kolejność soków. Ale juz tutaj w tej diecie piłam jak należy!!! I zdecydowanie czuję się lżejsza, czuję się lepiej na żołądku:) Na początku myślałam że nie dam rady ale drugiego dnia już czułam, że soki działąją. Miałam energię do pracy i nie odpuściłąm treningu fitnes. Polecam!!

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie