DIETA 7 DNIOWA

7d

Nowy produkt

Skład zestawu:

35 soków o poj. 500 ml,
14 wód kokosowych 100%.

W zestawie 12 smaków soków:

Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturtalny Izotonik, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Zdrowe Serce, Płaski Brzuch, Wieczna Młodość.

W dniach 2.04 - 6.04 dostawa pierwszej części diety 7-dniowej nie będzie możliwa.

Więcej szczegółów

594,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Dla kogo dedy­ko­wana jest 7 dniowa kura­cja sokowa

Nasza tygo­dniowa dieta sokowa została stwo­rzona z myślą o tych oso­bach, które są zmo­ty­wo­wane do zmian nawyków żywieniowych. Jeśli więc czu­jesz, że Twój orga­nizm potrze­buje zmian żywie­nio­wych, warto zain­te­re­so­wać się tym rodza­jem kura­cji soko­wej.

Na czym to polega? Otóż przez 7 dni zastę­pu­jesz zwy­kłe posiłki sokami, które zostały stwo­rzone z naj­wyż­szej jako­ści warzyw, owoców i przypraw.

Zawsze świeże - nasz sekret

Zamówienie realizowane jest w dwóch dostawach - Ty płacisz tylko za pierwszą. Dbamy o świe­żość naszych pro­duk­tów, dla­tego dostawa jest reali­zo­wana w określone dni, aby nie przerwać kuracji. Dostawy odbywają się we wto­rek-pią­tek lub piątek-wtorek (w zależnosci co wybierzesz). W pakie­cie otrzy­mu­jesz aż 35 soków i 14 bute­lek wody koko­so­wej.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Korzy­ści z diety soko­wej

Efekty sto­so­wa­nia diety soko­wej są bar­dzo korzystne. To najlepsze co możesz zafundować swojemu organizmowi. Kuracja sokami to pierwszy krok do tego, by zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. 

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1400 kcal.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

W dniach 2.04 - 6.04 dostawa pierwszej części diety 7-dniowej nie będzie możliwa.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.89 on the scale 1 - 5 based on 9 customer reviews

rewelacja

rewelacja pyszne soki , świetnie oczyszczają organizm jestem zadowolona w wyboru

Iga

Bałam się tej diety , że będę chodziła głodna . Mogę stwierdzić śmiało że nie potrzebne były moje obawy wszystko super i nie jestem głodna .Soki rewelacja i bez cukru zgubiłam 2kg cieszę się jak małe dziecko :) polecam

Zweryfikowany zakup

dieta 7 dniowa

Bałem się jak mały chłopczyk! Ale dałem radę! Już mam - 5 kg, jeszcze daleka droga przede mną, ale miła dietetyczka Pani Agatka, obiecała pomóc! Niedługo kolejna dieta i catering pudełkowy tez od SPORTFOOD. Taki detoks sokowy to czysta przyjemność! Polecam

Z 7 dniowej powstała dieta 3 i 4 dniowa (ja + córka)

KOchane robaczki. Niecierpie się odchudzać, jestem szczupła, sucha i nie mam energii. Myslalam, ze diety sokowe to jakaś pomyłka, ale się myliłam! Zamówiłam 7 dniówkę od SF i przeszłam z niej 3 dni - czułam się ekstra! Nie wiem czy dałabym przejść całą. Pozostałe 4 dni wykorzystała moja córka (16 latka z wielkim apetytem) i spadło jej 3 kg. Po tygodniu wrócił jej 1 kg, ale to i tak 2 na MINUSIE! BRAWO Agatka! Brawo SF! :))))))) Majka z Zielonki

Zweryfikowany zakup

Pychotka

Bardzo pyszne i soczyste soki - nigdzie takich nie znajdziecie! inne firmy robią wodopodobne soki a tutaj jest pełna gama kolorów, smaków i sytych soków - pijemy razem z rodziną, polecam!