Dieta 3-dniowa w Szkle

3d szklo

Nowy produkt

UWAGA! Z UWAGI NA SZKLANE OPAKOWANIE, TA DIETA JEST DOSTARCZANA TYLKO NA TERENIE WARSZAWY!

Skład zestawu:

15 soków o poj. 500 ml,
3 kombucze o poj. 315ml.

Soki w zestawie:

Szczupła Talia, Naturtalny Izotonik, Słodki Detoks, Eliksir Miłości, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodoć, 3x Kombucha.

Więcej szczegółów

348,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

UWAGA! Z UWAGI NA SZKLANE OPAKOWANIE, TA DIETA JEST DOSTARCZANA TYLKO NA TERENIE WARSZAWY!

Wreszcie w szklanych butelkach! 3-dniowa dieta sokowa SPORTFOOD dostępna w szkle

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów SPORTFOODSOKI wprowadza 3-dniową dietę sokową, dostępną w szklanych butelkach

O której diecie mowa?

W skład 3-dniowej diety  sokowej wchodzi 15 soków owocowych SPORTFOOD o pojemności 500 ml oraz trzy Kombuche. Trzy dni wystarczą, żebyś poczuła różnicę! Nasza 3 dniowa dieta sokowa składa się ze starannie dobranych soków. Kuracja sokowa polega na tym, iż zamieniasz nudne posiłki na kolorowe soki pełne świeżych i smacznych warzyw i owoców. Ty zamawiasz, a my dostarczamy Ci zestaw soków, które wystarczą Ci na 3 dni kuracji. Sklep zastrzega sobie zmianę smaku kombuchy. 

W szklanej butelce

3-dniowa dieta sokowa dostępna jest w nowej odsłonie – czyli w szklanych butelkach. To nasza odpowiedź na Wasze oczekiwania! Kupując tę dietę dostajecie dobrze znane, pysznie skomponowane soki cold press hybrid, jednak zamknięte w szkło.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.  

Jeden dzień diety to około 1300 kcal

Bądź EKO

Dbamy o środowisko i wdrażamy nowatorską opcję recyklingu. Po skończonej diecie, skontaktuj się z nami - odbierzemy od Ciebie box, chłodziwo i puste butelki, które wykorzystamy ponownie! W zamian otrzymasz od nas rabat na następne zamówienie

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews

:)

Fajna sprawa diety w szkle jestem mega zadowolona z tych butelek i oczywiście ze smaku soków są obłędne a do tego sycące i nie chodzę głodna , super

Zweryfikowany zakup

Monika

plus za szklane butelki , rewelacja , soki smaczne , detox ratuje życie kobietom :)

w końcu!

W końcu dieta w szklanych butelka. Nawet nie wiecie jak ucieszyła mnie ta wiadomość. Bardzo dobry pomysł

Super

Dzięki, że wprowadziliście dietę w szklanych butelkach. Bardzo czekałam na ten moment, bo plastik mnie nie przekonuje. Teraz soki są jeszcze smaczniejsze. Fajne są też te dodatki do diety

Dziękuję!

Chyba przyczyniłam się do powstania tej diety! Dziękuję i obiecuję korzystać najczęściej jak się da:)))))) Ela Chodzik ul. Puławska :)))))