Dieta 3-dniowa w Szkle

3d szklo

Nowy produkt

UWAGA! Z UWAGI NA SZKLANE OPAKOWANIE, TA DIETA JEST DOSTARCZANA TYLKO NA TERENIE WARSZAWY!

Skład zestawu:

15 smaków o poj. 500 ml,
3 kombucze o poj. 315ml.

Smaki w zestawie:

Szczupła Talia, Naturtalny Izotonik, Słodki Detoks, Eliksir Miłości, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodoć, 3x Kombucha.

Więcej szczegółów

348,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Dieta sokowa od teraz dostępna w szkle

UWAGA! TA DIETA z uwagi na szklane opakowania dostarczana jest tylko w Warszawie

Skład diety w szkle:

15 smaków o poj. 500 ml,
3 kombucze o poj. 315ml.

W zestawie 10 smaków:

Szczupła Talia, Naturtalny Izotonik, Słodki Detoks, Eliksir Miłości, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodoć, 3x Kombucha.

Dostawa - najważniejsze informacje

Podczas zamówienia pojawia się kalendarz, na którym można wybrać konkretny dzień dostawy.
Dostawy realizujemy od wtorku do piątku oraz dla Warszawy również w Soboty.
Dostawy w Warszawie realizowane są w godzinach 18:00-21:00. Poza Warszawą korzystamy z firmy kurierskiej DHL, która dostarcza paczki w ciągu dnia.

Wszystkie nasze produkty dostarczane są jednorazowo w specjalnym opakowaniu. Dostawy na terenie Warszawy odbywają się transportem chłodniczym w specjalnych kartonowych opakowaniach. W przypadku wysyłki poza Warszawę zamówienia pakujemy w odpowiednie styropiany z elementami chłodniczymi w środku. 

Po otwarciu paczki produkty przechowuj zawsze w temp. od 2+
 do +6°C.

dieta sokowa

Ważna informacja! Nasze diety sokowe składają się z soków owocowych, soków owocowo-warzywnych, smoothies’ów, napojów owocowych, napojów na bazie owoców. Niektóre diety oferują również wodę kokosowąa i kombuchę. Soki nie zawierają wody czy dodatku cukru. Całe produkty nie są pasteryzowane. Na każdej butelce znajduje się data spożycia, która obowiązuje tylko jeśli przechowujesz produkt w odpowiedniej temperaturze. Wartości odżywcze znajdują się na opakowaniu. Smak produktów może nieznacznie się różnić w zależności od pory roku czy odmiany surowca. Jest to związane z porą roku i sezonowością produktów.

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.90 on the scale 1 - 5 based on 21 customer reviews
Zweryfikowany zakup

zachwycona

trzy dni bardzo szybko minęło , podczas picia soków czułam się bardzo dobrze i nie miałam uczucia głodu , dałam radę bez podjadania i mam na wadze minus 2,5kg , jestem zachwycona m super że soki są w szklanych butelkach

Zweryfikowany zakup

idealnie

trzy dni i czuję się idealnie , dobrze oczyszczony i zadowolony klient duży plus za szklane butelki , dodam jeszcze że mam -2kg :)

Zweryfikowany zakup

plus za opakowanie

świetny efekt minus 2kg i waga nie wraca , za to ja wrócę do was napewno , wszystko super smakuje i duży plus za szklane butelki oby więcej takich diet w szkle :)

Zweryfikowany zakup

zadowolona

dieta smaczna , fajnie że jest w szklanych butelkach podczas picia soków czułam się super i miałam przyrost energii , schudłam 2kg a więc rewelacja

Zweryfikowany zakup

zadowolona

trzy dni bardzo szybko mi zleciało , soki smakowały mi bardzo ciekawe smaki i fajnie się po nich czułam , dobrze oczyścił się mój organizm i schudłam 2kg , zadowolona duży plus za szklane butelki , zachwycona wszystko mi smakowało , czuje się bardzo dobrze i lekko