Dieta sokowa pod okiem DIETETYKA Zobacz większe

Dieta sokowa pod okiem DIETETYKA

3d dietetyk

Nowy produkt

Skład zestawu:

15 soków o poj. 500 ml,
3 koktajle białkowe 100%,
3 dniowy plan żywieniowy ułożony specjalnie dla Ciebie przez naszego dietetyka.

Soki w zestawie:

Naturtalny Izotonik, Miłego Dynia, Eliksir Miłości, Słodki Detoks, Piękna Skóra, Śnieżny Uśmiech, Białko SPORTFOOD, Sen o Mojio, Szczupła Talia, Wehikuł Czasu, Święty Spokój,
Zdrowe Serce, Wieczna Młodość.

Więcej szczegółów

298,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

3 dniowa dieta sokowa pod okiem dietetyka - TYLKO U NAS

Tylko u nas - dodatkowy kontakt z dietetykiem specjalnie dla Ciebie! Wystarczy, że przez trzy dni zrezygnujesz z tradycyjnych posiłków i zastąpisz je świeżymi sokami cold press oraz białkiem konopnym.

To tylko 3 kroki! 

1. Skorzystaj z jadłospisu ułożonego przez naszego dietetyka,
2. Uzupełnić ankietę online (wypełnisz ankietę w 3 minuty) lub napisz maila na dietetyk@sportfood.pl ,
3. Na tej podstawie otrzymasz dietę ułożoną pod Twoje preferencje.

Jeśli nie masz czasu na ankietę - skorzystaj ze standardu załączonego do Twojej paczki. Jest to jadłospis na 1600 kcal w wersji mięsnej i wege. Taka kaloryczność będzie nieco wyższa niż podczas detoksu sokowego ale na tyle niska, że zachowasz efekty i łatwiej wejdziesz w normalny tryb.

Dlaczego SPORTFOOD

Czym różnimy się na tle konkurencji? Soki SPORTFOOD nie zawierają dodatku wody czy cukru.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy. Dostawy realizujemy od wtorku do piątku. W Warszawie dostawy realizujemy również w sobotę.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews
Zweryfikowany zakup

:)

Super kontakt z Panią dietetyk , soki zdrowe i smaczne jestem zadowolona z wyboru tej właśnie diety ! powtórzę dietę jeszcze nie raz , super

Zweryfikowany zakup

Ola

wspaniała współpraca z Panią dietetyk , soki pyszne polecam

bez efektu jojo

Ta dieta to magiczny sposób na efekt jojo, czyli zmorę wszystkich kobiet na diecie... super kontakt z dietetyczką, porady są spersonalizowane. Pani Agata pomocna w każdej porze dnia i nocy :) polecam i mam nadzieję, że niedługo powstanie jadłospis 7-dniowy od Pani Agaty.

Polecam

Też polecam Panią dietetyk i całą dietę. Zawsze korzystałam ze zwykłej diety 3 dniowej, ale warto chociaż raz przejść przez taką pod okiem dietetyka. Porady są spersonalizowane i z pewnością jeszcze z nich skorzystam przy kolejnych dietach.

Klientka

Bardzo dziękuję Pani Agacie za opiekę nade mną w trakcie diety. Fantastyczna osoba z ogromną wiedzą. Udało mi się zgubić 3 kg i dzięki jej poradom kilogramy nie wróciły. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam