2 x DIETA 3 DNIOWA

2x3d

Nowy produkt

Skład zestawu:

30 soków o poj. 500 ml,
6 wod kokosowych 100%.

Soki w zestawie:

Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturtalny Izotonik, Słodki Detos, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodość.

Więcej szczegółów

418,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

PAKIET DLA DWOJGA

Dieta idealna dla osób świadomych, które dbają o swój organizm. Zamień konwencjonalne posiłki na zdrowe soki i obserwuj jak Twoje ciało Ci za to dziękuje! 

Kuracja sokowa polega na tym, iż zamieniasz nudne posiłki na kolorowe soki pełne świeżych i smacznych warzyw i owoców. Ty zamawiasz, a my dostarczamy Ci zestaw soków, które wystarczą Ci na 3 dni kuracji. Nasza propozycja to 5 pysznych świeżo wyciskanych soków o pojemności 500 ml oraz 100% naturalnej wody kokosowej wysokiej jakości

Na czym polega DIETA 3 DNIOWA?

Kuracja opiera się na specjalnie dobranych kompozycjach soków owocowo-warzywnych oraz wody kokosowej. W tym czasie zalecamy rezygnację z jedzenia. Soki i ich kolejność jest ściśle określona. Instrukcja spożycia w opakowaniu.

Jeden dzień diety odpowiada wartości energetycznej - ok. 1400 kcal.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Z uwagi na sezonowość dostępnych surowców, sklep zastrzega sobie możliwość wymiany soków na inne smaki.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne substancje odżywcze.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.89 on the scale 1 - 5 based on 9 customer reviews

:)

świetnie smakują soki są bardzo zdrowe , cieszę się z wyboru , organizm czuje się świetnie , także polecam jak najbardziej

Zweryfikowany zakup

Ania

Soki smaczne , wygodne rozwiązanie dla osób które chcą zgubić parę kg jak ja polecam :)

Zweryfikowany zakup

Najsmaczniejsza dieta sokowa na rynku!

Wiadomo, efekt diety będzie zawsze jeśli pilnujemy się i nie podjadamy. ALe! Soki SPORTFOOD są po prostu przepyszne!!! Konkurencja ma po prostu "soki", a tu każdy smak jest inny, każdy dzien jest inny! Nie ma nudy - po prostu BOSKIE!!!!

Idealny prezent dla panny mlodej

Dietę 3-dniową premium kupiliśmy mojej przyjaciółce z okazji wieczoru panieńskiego. Ania od dawna próbowała zrzucić kilka kilogramów, ale nie miała na tyle silnej woli by zmienić nawyki żywieniowe. Dieta od SportFood pomogła jej przełamać „to coś”! Anka zrzuciła 2kg, a po dwóch tygodniach (przed ślubem) przeszła jeszcze na dietę 7-dniową. Goście byli w totalnym szoku - w sumie zrzuciła 6kg i na swoim ślubie po prostu wyglądała bosko! Może kiedyś przeczyta tą opinie - Aniu tak trzymaj!!!!!

Zweryfikowany zakup

Pierwszy detoks

Soki bardzo smaczne, pomimo małej potyczki z dostawą pełnego zamówienia, sprawa została rozwiązana bardzo szybko. Także polecam :)