Dieta 3-dniowa w Szkle

Nowy produkt

UWAGA! Z UWAGI NA SZKLANE OPAKOWANIE, TA DIETA JEST DOSTARCZANA TYLKO NA TERENIE WARSZAWY!

Skład zestawu:

15 soków o poj. 500 ml,
3 wody kokosowe 100%.

Soki w zestawie:

Szczupła Talia, Lawina Rozkoszy, Naturtalny Izotonik, Słodki Detoks, Eliksir Miłości, Woda Kokosowa, Piękna Skóra, Zdrowe Serce, Wakacyjna Przygoda, Święty Spokój, Wieczna Młodość.

Więcej szczegółów

349,00 zł brutto

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

UWAGA! Z UWAGI NA SZKLANE OPAKOWANIE, TA DIETA JEST DOSTARCZANA TYLKO NA TERENIE WARSZAWY!

Wreszcie w szklanych butelkach! 3-dniowa dieta sokowa SPORTFOOD dostępna w szkle

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów SPORTFOODSOKI wprowadza 3-dniową dietę sokową, dostępną w szklanych butelkach

O której diecie mowa?

W skład 3-dniowej diety  sokowej wchodzi 15 soków owocowych SPORTFOOD o pojemności 500 ml oraz trzy Kombuche. Trzy dni wystarczą, żebyś poczuła różnicę! Nasza 3 dniowa dieta sokowa składa się ze starannie dobranych soków. Kuracja sokowa polega na tym, iż zamieniasz nudne posiłki na kolorowe soki pełne świeżych i smacznych warzyw i owoców. Ty zamawiasz, a my dostarczamy Ci zestaw soków, które wystarczą Ci na 3 dni kuracji. 

W szklanej butelce

3-dniowa dieta sokowa dostępna jest w nowej odsłonie – czyli w szklanych butelkach. To nasza odpowiedź na Wasze oczekiwania! Kupując tę dietę dostajecie dobrze znane, pysznie skomponowane soki cold press hybrid, jednak zamknięte w szkło.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy

Jeden dzień diety to około 1300 kcal

Bądź EKO

Dbamy o środowisko i wdrażamy nowatorską opcję recyklingu. Po skończonej diecie, skontaktuj się z nami - odbierzemy od Ciebie box, chłodziwo i puste butelki, które wykorzystamy ponownie! Jeżeli masz możliwość dostarczenia boxu, chłodziwa i butelek do naszej siedziby - otrzymasz od nas prezent - pyszną i smaczną Kombuczę - również w szklanej butelce. 

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dziękuję!

Chyba przyczyniłam się do powstania tej diety! Dziękuję i obiecuję korzystać najczęściej jak się da:)))))) Ela Chodzik ul. Puławska :)))))

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie