Dieta sokowa pod okiem DIETETYKA

Nowy produkt

Skład zestawu:

15 soków o poj. 500 ml,
3 koktajle białkowe 100%,
3 dniowa instrukcja od dietetyka.

Soki w zestawie:

Naturtalny Izotonik, Miłego Dynia, Eliksir Miłości, Słodki Detoks, Piękna Skóra, Śnieżny Uśmiech, Białko SPORTFOOD, Sen o Mojio, Szczupła Talia, Wehikuł Czasu, Święty Spokój,
Zdrowe Serce, Wieczna Młodość.

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

3 dniowa dieta sokowa pod okiem dietetyka - TYLKO U NAS

Tylko u nas - dodatkowy kontakt z dietetykiem specjalnie dla Ciebie! Wystarczy, że przez trzy dni zrezygnujesz z tradycyjnych posiłków i zastąpisz je świeżymi sokami cold press oraz białkiem konopnym.

To tylko 3 kroki! 

1. Skorzystaj z jadłospisu ułożonego przez naszego dietetyka,
2. Uzupełnić ankietę online (wypełnisz ankietę w 3 minuty) lub napisz maila na dietetyk@sportfood.pl ,
3. Na tej podstawie otrzymasz dietę ułożoną pod Twoje preferencje.

Jeśli nie masz czasu na ankietę - skorzystaj ze standardu załączonego do Twojej paczki. Jest to jadłospis na 1600 kcal w wersji mięsnej i wege. Taka kaloryczność będzie nieco wyższa niż podczas detoksu sokowego ale na tyle niska, że zachowasz efekty i łatwiej wejdziesz w normalny tryb.

Dlaczego SPORTFOOD

Czym różnimy się na tle konkurencji? Soki SPORTFOOD nie zawierają dodatku wody czy cukru.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy. Dostawy realizujemy od wtorku do piątku. W Warszawie dostawy realizujemy również w sobotę.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie