DIETA OPEN

Nowy produkt

Skład zestawu:

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy możliwość zamówienia dowolnych soków w wybranych przez Ciebie ilościach. Pakiet obejmuje 1- razową dostawę.

Soki w zestawie:

Skompnuj swój własny zestaw - wybierz smaki, które uwielbiasz! Lubisz soki słodkie? A może kwaśne? Smoothie czy coś lżejszego? TYLKO u nas - sam wybierasz!

Więcej szczegółów

0,00 zł brutto

zamiast 252,40 zł

Visa & MasterCard
Visa & MasterCard

Więcej informacji

Dieta sokowa Open

Dieta open to doskonałe rozwiązanie dla osób, które samodzielnie chcą skomponować swoją dietę sokową lub zakupić większe ilości soków. Zbliża się jakaś specjalna okazja? Urodziny dziecka, imieniny mamy, a może event w firmie? Nie powinno nas tam zabraknąć!

Soki SPORTFOOD to idealny sposób aby zadbać o swój organizm. Nasze soki powstają przy użyciu technologii COLD PRESS HYBRID, bez konserwantów, sztucznych barwników czy ulepszaczy smaku.

Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. Dietę należy rozpocząć następnego dnia od dostawy.

Specjalnie dla Ciebie

Na specjalne życzenie istnieje możliwość zamówienia estetycznych, jednorazowych kieliszków na eventy. W razie potrzeby dysponujemy swoimi hostessami i hostami.

Pakiet obejmuje 1- razową dostawę. Po otrzymaniu zamówienia, niezwłocznie włóż soki do lodówki oraz zapoznaj się z instrukcją. W Warszawie dostawy realizujemy również w sobotę.

Dlaczego SPORTFOOD

U nas każda dieta i każdy dzień diety to inny zestaw soków - dzięki temu masz pewność, że dostarczasz swojemu organizmowi różnorodne przyprawy, warzywa i owoce.

Koszt dostawy

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie wielokrotnego użytku (styrobox o ściankach grubości 3 cm), wkłady chłodzące wielokrotnego użytku oraz najlepsza firma kurierska to gwarancja dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

Wybierz minimum 3 soki aby złożyć zamówienie:

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Zweryfikowany zakup

duży wybór

Jesteście jedyną firmą, która umożliwia skomponowanie diety sokowej samodzielnie. Dla mnie to jest super opcja, zwlaszcza, że wybór soków jest ogromny

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie

wybór

Super, że macie możliwość wyboru soków. Żadna firma tego nie ma

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

smaki

Świetna sprawa taki zestaw. wybieram swoje ulubione soki i mam to co najbardziej lubię!!!! polecam!!!

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

recenzja

Bardzo fajny pomysł z tym open. Wybrałem sobie swoje ulubione soki i sam skomponowałem swój zestaw. Uwielbiam cytrusy, a nie przepadam za kokosem

Czy ten komentarz jest dla Ciebie przydatny? Tak Nie