Dieta 3-dniowa Mężczyzna

det dla m

Nowy produkt

Skład zestawu:

18 smaków o poj. 500 ml,
3 x kombucha o poj. 315ml.

Smaki w zestawie:

Święty Spokój, Naturtalny Izotonik, Śnieżny Uśmiech, Wakacyjna Przygoda, Wehikuł Czas, Wieczna Młodość, Kombucha (różne smaki).

Więcej szczegółów

299,00 zł brutto

Opis

Więcej informacji

Dieta sokowa dla prawdziwych mężczyzn

Dieta sokowa Mężczyzna to idealny zestaw dla Panów, którzy chcą się oczyścić lub zredukować kilka kilogramów (średno od 1 do 3 kg).

Skład zestawu:

18 smaków o poj. 500 ml,
3 x kombucha o poj. 315ml.

W zestawie 10 smaków:

Święty Spokój, Naturtalny Izotonik, Śnieżny Uśmiech, Wakacyjna Przygoda, Wehikuł Czas, Wieczna Młodość, Kombucha (różne smaki).

Dostawa - najważniejsze informacje

Podczas zamówienia pojawia się kalendarz, na którym można wybrać konkretny dzień dostawy.
Dostawy realizujemy od wtorku do piątku oraz dla Warszawy również w Soboty.
Dostawy w Warszawie realizowane są w godzinach 18:00-21:00. Poza Warszawą korzystamy z firmy kurierskiej DHL, która dostarcza paczki w ciągu dnia.

Wszystkie nasze produkty dostarczane są jednorazowo w specjalnym opakowaniu. Dostawy na terenie Warszawy odbywają się transportem chłodniczym w specjalnych kartonowych opakowaniach. W przypadku wysyłki poza Warszawę zamówienia pakujemy w odpowiednie styropiany z elementami chłodniczymi w środku. 

Po otwarciu paczki produkty przechowuj zawsze w temp. od 2+
 do +6°C.

 

dieta sokowa

KLIENCI, KTÓRZY ZAKUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ:

Opinie o produkcie

Rated 4.89 on the scale 1 - 5 based on 27 customer reviews

bomba

dieta fajna , soki mają ciekawy smak , nie byłem głodny czego się najbardziej obawiałem , wręcz przeciwnie super się czułem i miałem jakoś więcej energii

rewelacja

taki detoks dla mężczyzn to świetna sprawa jestem zadowolony z efektów, powtórzę dietę jeszcze nie raz bo super się czułem i fajnie oczyściłem

Zweryfikowany zakup

lżejszy

Świetne oczyszczenie i w dodatku bez głodu . Soki smaczne z chęcią się pije , dużo witamin dla organizmu , wszystko na plus i schudłem 2 kg czuje się bardzo lekko

trzeba tylko chcieć

soki super , wszystkie mi smakowały , pierwszy dzień był trochę ciężki , ale póżniej już z górki , efekty gwarantowane schudłem 2kg w 3 dni myślałem że tak się nie da a jednak można trzeba tylko chcieć :)

wszystko ok

moc witamin i wzmocnienie dla organizmu , czuje się wspaniale , nawet herbata smakowała mi dobrze choć na co dzień mało piję herbat , schudłem 2 kg i jestem z siebie dumny