FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W JAKICH GODZINACH DOSTARCZANE SĄ ZAMÓWIENIA

Zamówienia realizujemy przy pomocy wyspecjalizowanej firmy kurierskiej w godzinach 6-20.

Rozpoczęcie diety należy planować w następnym dniu od dostawy.

JAKĄ DATĘ WAŻNOŚCI MAJĄ SOKI SPORTFOOD?

Soki mają minimum 4-dniową datę ważności od momentu dostawy. Najlepży je przetrzymywać w temperaturze chłodniczej 2°C - 6°C.
Data umieszczona jest w górnej części butelki.

ILE MAKSYMALNIE MOGĘ SCHUDNĄĆ?

To wszystko zależy od tego na jaką kurację się zdecydujesz. Najbardziej efektywna jest dieta 7- dniowa, na której nasze klienti tracą od 2 do 5 kg. Oczywiście dieta to jedno, drugie to rozsądne odżywianie po diecie czyli uniknięcie efektu jojo.

KTÓRĄ KURACJĘ WYBRAĆ?

SPORTFOOD Soki oferuje kilka wariantów kuracji oczyszczających. Są to pakiety 1-dniowe, 3-dniowe, 7-dniowe i 14-dniowe. W każdym z nich znajdziemy odpowiednią ilość soków i szczegółowe informacje o tym, jak przeprowadzić detoks sokowy. Dla osób, które robią go po raz pierwszy, zalecany jest na początek detoks 1-dniowy, a z czasem można go wydłużać.

CZY WASZE SOKI ZAWIERAJĄ GLUTEN?

Nie, nasze soki nie zawierają glutenu. Nasze soki skadają się tylko z tego co jest wymienione na etykiecie. W składzie są owoce, warzywa i zioła, które nie zwierają glutenu.

CZY SĄ DOSALANE?

Nie, nasze soki nie są dosalane. Sól występująca w soku jest naturalnym rezultatem występowania sodu w owocach i warzywach.

CZY SOKI SĄ SŁODZONE?

Nie, nasze soki nie są dosładzane. Cukier zawarty w sokach jest naturalny i pochodzi z owoców oraz warzyw.

CZY TO NORMALNE, ŻE SOKI SIĘ ROZWARSTWIAJĄ?

Tak, oczywiście. Jest to naturalny proces zachodzący w świeżo wyciskanych sokach.

CZY MOŻNA SPOŻYWAĆ SOKI W CIĄŻY?

Nasze soki są 100% naturalne, nie zawierają żadnych sztucznych dodatków. Są też uwielbiane przez kobiety w ciąży, które często są naszymi klientkami. Jeśli chcesz przejść na detox sokowy koniecznie skonsultuj się ze swoim lekarzem.

CO MOGĘ JEŚĆ PODCZAS DIETY?

Dieta sokowa polega na rezygnacji z jedzenia. Jeśli natomiast czujesz, że zwyczajnie nie dasz rady, zjedz coś lekkiego np. gotowane warzywa. Jeżeli to nadal jest mało, zjedz kawałek piersi z kurczaka z ryżem.

CZY MOGĘ WYBRAĆ DATĘ DOSTAWY?

Podczas składania zamówienia możesz wybrać datę dostawy. Dostawy realizujemy od wtorku do piątku.

GDZIE DOSTARCZACIE WASZE SOKI?

Soki dostarczamy na terenie całej Polski.

W JAKI SPOSÓB WYSYŁANE SĄ SOKI?

Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności. Termoizolacyjne opakowanie, wkład chłodzący oraz najlepsza firma kurierska dają nam gwarancję dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.

CO TO JEST DETOX SOKOWY ORGANIZMU?

Detox czyli oczyszczenie ciała z toksyn.