FAQ - Najczęściej zadawane pytania

KTÓRĄ KURACJĘ WYBRAĆ?

SPORTFOOD Soki oferuje kilka różnych pakietów. Są to pakiety 1-dniowe, 3-dniowe, 7-dniowe i 1oraz pakiety premium. W każdym z nich znajdziemy odpowiednią ilość soków i szczegółowe informacje o tym, jak przeprowadzić taką kurację. 

CZY SĄ DOSALANE?

Nie, nasze soki nie są dosalane. Sól występująca w soku jest naturalnym rezultatem występowania sodu w owocach i warzywach.

CZY SOKI SĄ SŁODZONE?

Nie, nasze soki nie są dosładzane. Cukier zawarty w sokach jest naturalny i pochodzi z owoców oraz warzyw.

CZY TO NORMALNE, ŻE SOKI SIĘ ROZWARSTWIAJĄ?

Tak, oczywiście. Jest to naturalny proces zachodzący w świeżo wyciskanych sokach.

CZY MOŻNA SPOŻYWAĆ SOKI W CIĄŻY?

Nasze soki są 100% naturalne, nie zawierają żadnych sztucznych dodatków. Są też uwielbiane przez kobiety w ciąży, które często są naszymi klientkami. Jeśli chcesz przejść na detox sokowy koniecznie skonsultuj się ze swoim lekarzem.

CO MOGĘ JEŚĆ PODCZAS DIETY?

Dieta sokowa polega na rezygnacji z jedzenia. Jeśli natomiast czujesz, że zwyczajnie nie dasz rady, zjedz coś lekkiego np. gotowane warzywa. Jeżeli to nadal jest mało, zjedz kawałek piersi z kurczaka z ryżem.

JAKĄ DATĘ WAŻNOŚCI MAJĄ SOKI SPORTFOOD?

Soki mają minimum 4-dniową datę ważności od momentu dostawy. Najlepży je przetrzymywać w temperaturze chłodniczej 2°C - 6°C.
Data umieszczona jest w górnej części butelki.

W JAKICH GODZINACH DOSTARCZANE SĄ ZAMÓWIENIA

Zamówienia na terenie Polski realizujemy przy pomocy wyspecjalizowanej firmy kurierskiej w godzinach 6-20, natomiast w Warszawie docieramy do naszych klientów w godzinach porannych, czyli do godz. 11:00.

Rozpoczęcie diety należy planować w następnym dniu od dostawy.

CZY MOGĘ WYBRAĆ DATĘ DOSTAWY?

Podczas składania zamówienia możesz wybrać datę dostawy. Dostawy realizujemy od wtorku do piątku. Na terenie miasta Warszawa, dostępna jest również dostawa w soboty.

GDZIE DOSTARCZACIE WASZE SOKI?

Soki dostarczamy na terenie całej Polski.

KOSZTY TRANSPORTU

Możliwe są dwie formy odbioru soków:

- obiór osobisty w siedzibie firmy - 0 PLN.

- wysyłka soków do klienta - 21 PLN.

Dlaczego taka cena? Soki wysyłane są profesjonalnymi firmami kurierskimi, które mają doświadczenie w przewożeniu żywności oraz odpowiednią flotę transportową wyposażoną w chłodnie. Termoizolacyjne opakowanie, wkład chłodzący oraz najlepsza firma kurierska dają nam gwarancję dostarczenia produktów w odpowiedniej temperaturze.