Bezpieczeństwo płatności

Bezpieczeństwo płatności i obsługi zakupów jest zagwarantowane dzięki protokołowi SSL oraz sprawdzonym operatorom usług finansowych: Przelewy24.pl oraz iMoje.pl. Dostępne metody płatności:

Przelewy24 - szybka płatność online

Płatność Przelewy24 udostępnia automatyczne płatności przelewami on-line z 327 banków w Polsce oraz kartami płatniczymi: Visa Classic, Visa Electron, EuroCard/MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, BLIK. W ofercie znajdują się również płatności mobilne, międzynarodowe-wielowalutowe systemy płatnicze, SMS Premium, SMS MT, płatności IVR, płatności rekurencyjne i wiele innych.

System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów na dokonywanie płatności nie tylko online, ale także w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i punktach usługowych. Umożliwia również szybkie wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach.

Wysyłka zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu dokonania płatności.

iMoje

imoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS. BLIK, szybkie przelewy i płatności kartą – wszystkie popularne metody w jednym miejscu.

Formy płatności

Przelew tradycyjny

Płatność przelewem na rachunek bankowy firmy SPORTFOOD. Wysyłka zamówienia w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu dokonania płatności.

Zakupy na raty

System eRaty Santander Consumer Banku oraz mBank RATY to to szybki i wygodny sposób finansowania zakupów. Wygodny - kredyt bez wychodzenia z domu, rata dopasowana do Twoich możliwości, nie wymagamy wpłaty własnej, możemy rozłożyć kredyt nawet na 48 równych rat miesięcznych. Raty są możliwe gdy koszyk zakupowy przekroczy 300zł.

Twisto

Twisto pomoże Ci zapłacić za Twoje zakupy jeżeli chwilowo zabraknie Ci na nie środków. Na podstawie informacji, które pozostawiasz w sklepie robiąc swoje zakupy nasze algorytmy weryfikują Twoją wiarygodność i przyznają Ci pewien limit, do którego Twisto może zapłacić za Twoje zakupy. Za ten proces odpowiada nowoczesny silnik "NIKITA", wykorzystujący technologię Big Data. Więcej informacji o Twisto znajdziesz tutaj. Informacja administratora danych osobowych Twisto znajdziesz tutaj.