sportfoodsoki opinie

Wszystko o SPORTFOOD

No więc zacznijmy od początku! W 2015 roku z wielkiej pasji do zdrowego stylu życia powstała firma SPORTFOOD. W świecie bylejakości, przetworzonego jedzenia, rafinowanego cukru i konserwantów, postanowiliśmy stworzyć coś zupełnie innego! Coś zgodnego z naturą i zasadami zdrowego odżywiania. Tworzymy markę, której możecie zaufać.

Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy kolorową gammę soków cold press, zestaw gotowych zbilansowanych dań, catering dietetyczny, wegańskie zupy oraz zdrowe desery. SPORTFOOD to miejsce, które daje Wam zdrowe alternatywy – to Wy decydujecie co ma być paliwem dla Waszego organizmu.

W firmie SPORTFOOD połączyliśmy pasję do sportu z wysokoą jakością produktów. Kierujemy się zasadą – to co trafia do Twojego żołądka, decyduje o jakości Twojego życia. Bo zdrowe odżywianie to nie tylko piękne ciało – to również samopoczucie, zdrowie i balans.

Marka SPORTFOOD może pochwalić się najwyższą jakością produkowanych wyrobów, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń i technologii. Nowoczesny zakład produkcyjny spełniający najwyższe normy bezpieczeństwa produkcji oraz pracowników. Codziennie dbamy aby dania i soki, które do Was dostarczamy były świeże, pełne witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nasz trud doceniły znane organizacje, które przyznały nam wyróżnienia:

- Perły Rynku w kategorii Soki Cold Press oraz Gotowe Dania

- Good Drinks w kategorii Wygodne Życie 2020

Wypracowana przez lata organizacja dostaw i kontrola jakości przygotowywanych przez nas dań i soków to gwarancja, że każdego dnia otrzymasz produkty najwyższej jakości!

sportfoodsoki

Zaufali nam

Można to uznać za spełnienie naszych marzeń! Ale nie osiadamy na laurach i walczymy o więcej. Nawiązaliśmy współpracę z największymi w Polsce klubami fitness, siłowniami i klubami crossfit. Nasze produkty znajdziecie również sklepach spożywczych typu Carrefour, Biedronka, Lidl w miastach w całej Polsce.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się diety sokowe zamawiane za pośrednictwem strony internetowej. Z pewnością możemy stwierdzić, że jesteśmy krajowym liderem w tej dziedzinie! Nasze diety sokowe zostały skomponowane przez wykwalifikowanych dietetyków dlatego gwarantujemy, że są wartościowe i dostarczają organizmowi cały zestaw witamin i minerałów.

Catering dietetyczny to nasz najnowszy projekt, w który wkładamy mnóstwo pasji i zaangażowania. Stworzyliśmy pakiety o różnej kaloryczności w wariantach:

- Classic

- Wege

- SIRT

- Office Box.

SPORTFOOD to nie standardowy catering dietetyczny. Jesteśmy propozycją zdrowego odżywiania dla osób zarówno aktywnych fizycznie, sportowców ale również osób, niezwiązanych ze sportem, które zwyczajnie dbają o to, aby ich codzienny jadłospis był zdrowy i zbilansowany. Już nie musisz liczyć kalorii i makroskładników - zrobimy to za Ciebie.


PRODUKTY SPORTFOOD