Soki do biura warszawa


Zamów świeże soki do biura

Żyjesz w biegu, ale bardzo zależy Ci na zdrowym odżywianiu? Zadbaj o siebie w możliwie najsmaczniejszy sposób i zamów soki do swojego biura. W ofercie posiadamy kilkanaście pysznych smaków, które dostarczymy do Twojego miejsca pracy w ciągu 24 h. Cold press'y i smoothies'y możesz zamówić również w szklanych butelkach.

Jak zamówić catering sokowy

Napisz na: kontakt@sportfood.pl i odpowiedz na te pytania:
1) adres dostawy
2) ilość osób pracujących w biurze
3) częstotliwość dostaw (1, 2 a może 5 razy w tygodniu?)
4) oferta - soki w szklanych butelkach czy pet? 

Dlaczego warto pić nasze soki

Przede wszystkim dlatego, ponieważ składają się z warzyw i owoców. Zgodnie z rekomendacją WHO oraz Instytutu Żywności i Żywienia , warzywa i owoce są na drugim miejscu piramidy żywienia. Warzywa i owoce powinno spożywać się jak najczęściej i w jak największej ilości, co najmniej połowę tego co jemy. Prawidłowe proporcje to 3/4warzywa i 1/4 owoce.

Spożywanie warzyw i owoców bogatych w witaminy, minerały znacząco zmniejsza ryzyko zachorowalności na poważne choroby, takie jak nowotwory czy choroby układu sercowo-naczyniowego. Nasze soki nie zawierają grama wody, nie są też dosładzane.

Dlaczego SPORTFOOD

Nasze soki to odpowiedź na codzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały pochodzące z warzyw i owoców. Co ważne, są smaczne i nie zawierają żadnych dodatków. Naszych soków nie słodzimy, nie rozcieńczamy. 100% Warzyw i owoców znajdziesz w butelce.

Każdy sok SPORTFOOD jest świeżo wyciskany ze 100% naturalnych składników. Soki SPORTFOOD przygotowane zostały w technologii HPP. Naszych soków nie uzupełniamy konserwantami, ani nie pasteryzujemy, dlatego przechowuj je w lodówce, wstrząśnij przed otwarciem i wypij przed terminem przydatności.

Nasze soki coldpress nie tylko robione są ze świeżych, pełnowartościowych produktów, ale też wyciskane metodą cold press, czyli metodą tłoczenia na zimno. Taki sposób pozyskiwania soków pozwala zachować wszystko co w nich najlepsze!

W naszej pół litrowej buteleczce zamknięte jest aż półtora kilograma starannie dobranych i wyselekcjonowanych owoców oraz warzyw i ziół z dodatkiem superfoods. Coś wspaniałego!

Jak wybrać najlepszy sok

To proste - należy wybrać sok z krótką datą ważności. Dlaczego? Soki niepasteryzowane posiadają całą gamę wartości odżywczych. Soki pozyskiwane metodą coldpress (czytaj więcej o tej metodzie) zachowują wszystkie wartości.ZAMÓW ZESTAWY SOKÓW