Zupy dietetyczne

Z produktami SPORTFOOD stosowanie zdrowej diety jest niezwykle proste. Prócz bowiem doskonałych soków, które mogą być podstawą diety lub dodatkiem do niej, oferujemy też pyszne, naturalne zupy dietetyczne. Wykonywane na bazie sezonowych warzyw, są świeże, smaczne, a przede wszystkim wspaniale wpływają na organizm. 

Nie trzeba każdego dnia chodzić na zakupy po świeże warzywa i spędzać długich godzin w kuchni, by stosować zdrową dietę. Zachęcamy do zakupu gotowych kremów warzywnych w świetnej cenie, które są sycącym i niezwykle smacznym posiłkiem. Jest to idealny wybór dla osób chcących stosować zdrową i lekką dietę oczyszczająco-odchudzającą.

Przyrządzane przez SPORTFOOD pyszne zupy kremy przygotowywane są ze świeżych, aktualnie dostępnych warzyw. Przyprawiamy je składnikami podnoszącymi ich walory smakowe, zapewniającymi wspaniały aromat i wspierającymi trawienie. Są one doskonałym uzupełnieniem naszych soków owocowych w ramach zdrowej diety.

Zupy dietetyczne Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Uzupełnieniem soków są pyszne zupy w formie kremów warzywnych. Do ich przygotowania używamy tylko i wyłącznie naturalnych i nieprzetworzonych składników - warzyw i owoców 100%. Każda z nich to pełna smaku kompozycja świeżych ziół i aromatycznych przypraw, która działa rozgrzewająco i odżywczo. W naszej ofercie posiadamy ok. 30 różnych smaków, których...

    8,00 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji