Soki wieloowocowe

Każdy z owoców ma swoje własne cenne właściwości prozdrowotne, toteż postanowiliśmy połączyć je w naszych produktach, tworząc wyjątkowe mixy. Każdy z naszych soków wykonany został na bazie kilku składników, co daje mu niepowtarzalne walory prozdrowotne oraz – oczywiście – fantastyczny smak.

Soki wieloowocowe z oferty SportFood polecamy wszystkim, którzy chcą dostarczać sobie zdrowych składników, zainteresowanych detoksem organizmu czy odchudzaniem. Świeżo wyciskane soki zachowują pełnię składników odżywczych, a ponieważ są mixem kilku składników, ich wartości są nie do przecenienia. 

Nasze soki zawierające owoce to znakomity sposób na odchudzanie. Wystarczy zastępować nimi zwykłe posiłki, by czuć się wspaniale, tracić na wadze, a przy tym nie czuć głodu. Można też w ten sposób przeprowadzić skuteczny detoks organizmu, dostarczając mu cennych substancji wspierających jego funkcjonowanie. 

Każdy z naszych soków – mixów zawiera kombinację różnych soków. Zapewnia to nie tylko doskonałe odżywienie organizmu, ale też niezrównane walory smakowe. Soki owocowe z oferty SportFoods są tym smaczniejsze, że są świeże, dopiero co wyciskane, a przy tym nie mają żadnych dodatków w postaci cukru czy konserwantów.  

Soki wieloowocowe Jest 10 produktów.

Podkategorie

 • Soki z truskawkami

  Oferujemy pyszne, świeże i pełnowartościowe soki wyciskane, zawierające truskawki. Dieta fit, oparta o naturalnej diecie owocowej i przewadze soków doskonale oczyszcza organizm, zmniejsza wagę ciała, pozwala w smaczny i łatwy sposób przeprowadzić kompleksowy detoks, co wspaniale wpływa na zdrowie. 

  Nasze soki dostarczamy na terenie całej Polski. Dzięki wysokiej zawartości witamin mogą one stanowić podstawę diety odchudzającej, jak i uzupełniać dobrze skomponowaną dietę. Soki w różnych smakach łatwo dopasować do własnych preferencji, dzięki czemu dieta jest przede wszystkim pyszna.

 • Soki z jeżyną

  Jeżyny to nie tylko smaczny, ale też bardzo zdrowy owoc, toteż nie mogło go zabraknąć w sokach wieloowocowych SportFood. Owoce te znane są przede wszystkim jako naturalne leki usuwające toksyny z organizmu, ale na tym ich cenne właściwości się nie kończą. Zawierają też silne przeciwutleniacze, które odmładzają i zapewniają piękny wygląd skóry. 

  Nasze soki wieloowocowe z jeżynami możemy polecić wszystkim, którzy chcą przeprowadzić detoks organizmu, a także kompleksowo zadbać o swoje zdrowie oraz urodę. Owoce te mają cenne właściwości, a specjalna technologia produkcji SportFood pozwala je w pełni zachować.  

 • Soki z porzeczkami

  W ofercie SPORTFOOD można znaleźć wyśmienite soki zawierające porzeczki. Obecność tych owoców w naszych produktach oczywiście nie jest przypadkowa. Są one między innymi bogate w potas, co pozwala usuwać z organizmu nadmiar soli. Stymulują też pracę nerek, a więc przyczyniają się do oczyszczania i detoksykacji organizmu.

   Nasze zawierające porzeczki soki gwarantują silny detoks organizmu, gdyż owoce te posiadają kwasy owocowe oraz witaminy A i C, które mają działanie odtruwające. Składniki te również znakomicie wpływają na skórę, polecamy je też więc osobom chcącym zadbać o swą urodę. Nie trzeba chyba przy tym dodawać, że soki SportFood z porzeczkami świetnie smakują.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów