Soki wieloowocowe

Każdy z owoców ma swoje własne cenne właściwości prozdrowotne, toteż postanowiliśmy połączyć je w naszych produktach, tworząc wyjątkowe mixy. Każdy z naszych soków wykonany został na bazie kilku składników, co daje mu niepowtarzalne walory prozdrowotne oraz – oczywiście – fantastyczny smak.

Soki wieloowocowe z oferty SportFood polecamy wszystkim, którzy chcą dostarczać sobie zdrowych składników, zainteresowanych detoksem organizmu czy odchudzaniem. Świeżo wyciskane soki zachowują pełnię składników odżywczych, a ponieważ są mixem kilku składników, ich wartości są nie do przecenienia. 

Nasze soki zawierające owoce to znakomity sposób na odchudzanie. Wystarczy zastępować nimi zwykłe posiłki, by czuć się wspaniale, tracić na wadze, a przy tym nie czuć głodu. Można też w ten sposób przeprowadzić skuteczny detoks organizmu, dostarczając mu cennych substancji wspierających jego funkcjonowanie. 

Każdy z naszych soków – mixów zawiera kombinację różnych soków. Zapewnia to nie tylko doskonałe odżywienie organizmu, ale też niezrównane walory smakowe. Soki owocowe z oferty SportFoods są tym smaczniejsze, że są świeże, dopiero co wyciskane, a przy tym nie mają żadnych dodatków w postaci cukru czy konserwantów.  

Soki wieloowocowe Jest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów